Máte vypnutý JavaScript. Stránka se nemusí zobrazovat správne.

Vyrážíme na Erasmus+

foto

Právě se naplno rozjela nová kapitola našeho gymnázia: první parta studentů v dějinách školy vyjíždí na Erasmus+ a čeká ji pobyt na St.-Irmengard-Gymnasium v německém Garmisch-Partenkirchenu.


Týden na úpatí hory Zugspitze, kam se každoročně sjíždí legendy světového lyžování, stráví patnáct žáků v doprovodu Milana Krále a Jana Hluchého.


Erasmus+ začal na GJP v minulém školním roce, kdy naši učitelé čerpali inspiraci na metodických kurzech a při stínování ve školách napříč Evropou. Od letoška navazujeme výměnnými pobyty pro studenty, které doplní tradiční spolupráci s gymnáziem v Mannheimu. V tomto školním roce se odehrají dva – už za tři týdny vyrazí další studenti do španělského Andújaru.


Studentům a pedagogům, kteří se odhodlali s Erasmus+ bořit hranice vzdělávání, přejeme šťastnou cestu a spoustu silných zážitků!

Příloha2 *.pdf
Autor: Mgr. Michal Bělka, email: 
24.09.2023 Tisk zprávy

Výběrový zájezd do Rakouska a Itálie

foto
Informace o zájezdu jsou v příloze.
Příloha *.pdf
Autor: Mgr. Jaromír Kudra, email: 
15.05.2023 Tisk zprávy

PF 2021

foto

Zdraví, klidnou mysl, radost ze života, přátel i práce, soucit a pokoru Vám v roce 2021 přejí zaměstnanci, pedagogové a studenti Gymnázia Dr. Pekaře v Mladé Boleslavi.


Příloha *.pdf
Autor: Petr Bárta, email: 
18.12.2020 Tisk zprávy

Úspěch v literární soutěži Máchovou stopou

fotofoto
Ani covid nezastavil mnohé naše studenty v umělecké tvorbě. Je nám ctí pogratulovat Tereze Hellerové (3. ročník) za druhé místo v literární soutěži Máchovou stopou.
Tereza spolu se dvěma laureáty soutěže obdržela diplom a věcné ceny. Snad největším oceněním však bylo otištění vítězného textu v Novinách Karla Hynka Máchy, které vydává litoměřická knihovna. Takový počin motivuje mladé autory k dalšímu tvůrčímu psaní.
Tereze děkujeme za výbornou reprezentaci školy a držíme palce studentům, kteří zatím čekají na výsledky ostatních literárních soutěží.

Autor: Mgr. Zdeňka Šeráková, email: 
15.12.2020 Tisk zprávy

Výpadek Google - Učebna a Meet

Aktuální informace!
Dnes od 12:55 hod. dočasně vypadl Google (Učebna, Meet a další funkce a aplikace.) Sledujte a aktualizujte prohlížeč. Výuka bude pokračovat po obnovení služeb.
Info z webu Googlu:

14.12.20 13:31
Funkčnost služby Učebna již byla pro některé uživatele obnovena. Úplné zprovoznění pro všechny uživatele očekáváme v nejbližší době. Upozorňujeme, že se jedná o rámcový odhad, který se může změnit.

14.12.20 12:55
Omlouváme se, jsme si vědomi problému se službou Učebna postihujícím většina uživatelů. Uživatelé se nemohou přihlásit k Učebna. Nové informace o tom, kdy bude problém vyřešen, budou k dispozici do 14.12.20 13:12. Upozorňujeme, že tento časový rámec pouze předpokládáme a může se ještě změnit.

Dále Vás bude informovat!

Gym Pekaře
Autor: Petr Bárta, email: 
14.12.2020 Tisk zprávy