Máte vypnutý JavaScript. Stránka se nemusí zobrazovat správne.

Konzultace 4. ročník a 8.O od 11.5.2020

foto
Vážení studenti,
od pondělí 11. 5. jsou pro Vás připraveny konzultace z maturitních předmětů. Základní koncept systému konzultací je nastaven tak, aby v dopoledních hodinách probíhala ONLINE forma zejména prostřednictvím programu Meet a odpoledne byl vyhrazen prostor pro prezenční formu setkávání ve škole.

Všechny informace naleznete v příloze PDF!

Gym Pekaře
Příloha *.pdf
Autor: Petr Bárta, email: 
09.05.2020 Tisk zprávy

Květinový květen 2020

foto
Liga proti rakovině Praha je tu letos s vámi již 30 let. A právě díky vaší pomoci se můžeme věnovat prevenci, podpoře výzkumu nádorových onemocnění i zlepšení života onkologických pacientů. Současná krizová situace nás bohužel donutila posunout tradiční sbírku Český den proti rakovině až na 30. září 2020.
Ale protože měsíc květen vždy patřil nám, rozhodli jsme se uspořádat online veřejnou sbírku Květinový květen.
K výročí 30 let od založení LPR jsme pro vás připravili na Facebooku Ligy ohlédnutí za uplynulými ročníky a čekají vás i další zajímavosti. Společně projdeme minulé dekády a o své vzpomínky se podělí i členové vedení LPR.
Ligu proti rakovině můžete v rámci Květinového května podpořit zakoupením e-kytičky prostřednictvím zaslání DMS KVET 30 nebo DMS KVET 60 nebo DMS KVET 90 na číslo 87 777.
Kampaň poběží celý květen a děkujeme předem za jakoukoliv podporu.

Více informací na:
https://www.lpr.cz/akce-a-projekty/kvetinovykveten

Facebook:
https://www.facebook.com/lpr.cz/?fref=tsPříloha2 *.pdf
Autor: Petr Bárta, email: 
06.05.2020 Tisk zprávy

Organizační pokyny pro žáky závěrečných ročníků, kteří se zúčastní prezenčních konzultací

foto

Všechny podklady naleznete v přílohách PDF.


Gym Pekaře.


Příloha *.pdf Příloha2 *.pdf
Autor: Petr Bárta, email: 
06.05.2020 Tisk zprávy

Informace pro žáky

foto

   V období od 4. 5. 2020 do 15. 5. 2020 budou na ISIC kartu přístupné šatny. Pokud jste tak dosud neučinili, vykliďte si v tomto období své šatní skříňky a nechte je otevřené. Následně budou skříňky umyty a vydezinfikovány.


Škola bude přístupná od 7.00 do 15.30 hod. 


Studenti 4. ročníku a 8.O odevzdají klíčky a další náležitosti (pujčené knihy z knihovny, podepíší seznam literárních děl, apod.) v den ústní maturitní zkoušky. Ostatní studenti si klíčky nechají během hlavních prázdnin doma a budou je dále používat v příštím školním roce.


Při návštěvě školy se z důvodů karantény pohybujte pouze v prostoru šaten.


Gym Pekaře

Autor: Petr Bárta, email: 
01.05.2020 Tisk zprávy

"Výuka na dálku" - G Suite

foto

Vážení rodiče, vážení žáci,


jak dobře víte, v důsledku krizového opatření vlády probíhá aktuální výuka prostřednictvím komunikace na dálku.


Naše škola komunikuje několika různými způsoby, a to e-mailem a dále využíváme prostředí G Suite, v jehož rámci využíváme např. Google učebnu a aplikaci Meet. V rámci aplikace Meet mohou být některé hodiny nahrávány a uloženy pro studenty, kteří se nemohou účastnit výuky online. O této skutečnosti jsou žáci vždy informováni a ikona nahrávání je zobrazena i na monitoru při online hodině v aplikaci Meet. Při vyučování jsou zpracovávány osobní údaje žáků pouze v rozsahu nutném ke správnému technickému nastavení služby, např. IP adresa počítače. Správcem osobních údajů je společnost Google nebo Microsoft. Osobní údaje jsou uloženy na serverech těchto společností a zabezpečeny v souladu s požadavky GDPR. Další informace o zpracování osobních údajů naleznete zde!


V případě dotazů ohledně zpracování osobních údajů se prosím obraťte na našeho pověřence pro ochranu osobních údajů zde: poverenec@holubova.cz.


S přáním pěkného dne


Gym Pekaře

Autor: Petr Bárta, email: 
28.04.2020 Tisk zprávy