Máte vypnutý JavaScript. Stránka se nemusí zobrazovat správne.

Pekaři míří na grandfinále Piškvorek

foto
11.10.2023: 45 studentů naší školy se utkalo o možnost reprezentovat naše gymnázium v soutěži piškvorek. Z nejúspěšnějších hráčů jsme sestavili tým Pekaři, který soutěží v kategorii SŠ a tým GJP v kategorii ZŠ.

16.11.2023: Okresní kolo. Tým Pekaři bral první místo. Tým GJP získal druhé místo ve své kategorii. Oba dva týmy tak postoupily do krajských kol.

20.11.2023: Krajské kolo SŠ se konalo v Praze. Tým Pekaři dorazil na místo s 50 minutovým zpožděním kvůli koloně na D10. Pořadatelé jim ale umožnili, aby se ještě zapojili do hry. Týmu se podařilo vyhrát skupinu. V playoff porazil děvčata z Nymburka i hochy z Kladna. Finále s týmem z Berouna končilo nerozhodně10:10. Po rozstřelu kapitánů bral tým druhé místo. Skvělý výkon zaručil postup na grandfinále do Brna! Pekaři ve složení Daniel Wolf, Vojtěch Šedivý, Jiří Hlaváček, Matěj Sýkora a Ondřej Malý budou opět letos hrát mezinárodní Grandfinále piškvorek 8.12.2023. Držíme palce!

23.11.2023: Tým GJP ve složení Jakub Jákl, Marek Pešek a Mikuláš Bílek dorazil na místo konání s velkým časovým předstihem a stihl tak i procházku po Praze s krásnými výhledy. Duely byly velmi napínavé, bohužel jeden jediný bod nakonec chyběl k postupu ze skupiny do playoff.
Autor: Bořkovcová, email: 
01.12.2023 Tisk zprávy

Voňavé Vánoce plné splněných přání

fotofoto

Minulý týden jsme pomohli navodit vánoční atmosféru žákům Základní školy speciální v Mladé Boleslavi a tento týden naopak přinesli naši čmeláčci Vánoce k nám. Na vánoční stromeček jsme pověsili perníčky, které jsme minulý týden společně zdobili, a k nim jsme pověsili i jejich vánoční dopisy pro Ježíška, a tak vznikl náš stromeček splněných přání. Naši studenti se do plnění čmeláčích snů pustili s chutí a již druhý den byla velká část přání rozebrána. Někteří studenti dokonce přinášejí i dárky navíc. Děkujeme všem, co pomáhají plnit přání!

Autor: Alžběta Solničková - studentka 4. C, email: 
29.11.2023 Tisk zprávy

Výměnný program Mannheim 2024

foto
Vážení studenti, vážení rodiče,
dovolte nám, abychom Vás touto cestou informovali o možnosti účastnit se výměnného zájezdu
s Liselotte-Gymnasium v Mannheimu. Jedná se o již mnoho let úspěšně realizovanou akci, která navazuje na dlouholetou tradici výměnných pobytů s Mannheimem.

Více informací v příloze PDF.

GJP Příloha2 *.pdf
Autor: Petr Bárta, email: 
29.11.2023 Tisk zprávy

Vánoční turnaj smíšených družstev

foto
VÁNOČNÍ VOLEJBAL
smíšených družstev
Kdy: úterý 19. 12. 2024
v 8 hodin
Kde: sportovní hala
Podmínky: každé družstvo musí mít alespoň dvě dívky
Systém: bude určen podle počtu přihlášených družstev

Přihlášky: kabinet tělesné výchovy

Těšíme se.

Komise TV
Autor: Mgr. Veronika Klatovská, email: 
29.11.2023 Tisk zprávy

Druhá šance

foto

Jako letošní maturitní třída jsme se rozhodli zapojit do ekologického projektu od ŠKO-ENERGO. Naším cílem bylo v předposledním listopadovém týdnu vytvořit knihobudku sloužící nejen nám, ale i ostatním studentům našeho gymnázia. Skříň, kterou jsme pro naše účely využili, byla původně připravena na odvoz do sběrného dvora. Za pomoci kvarty v rámci jejich předmětu svět práce se nám ji podařilo natřít na bílo, zkrášlit a uvést do provozu. Od 23. listopadu se tedy na chodbě gymnázia nachází knihobudka, již mohou studenti využívat jak pro půjčování knih, tak pro umisťování těch, které mohou udělat radost dalším. Věříme, že společnými silami přetvořený nábytek bude ještě dlouho sloužit.

Autor: Blanka Dufková, email: 
29.11.2023 Tisk zprávy