Máte vypnutý JavaScript. Stránka se nemusí zobrazovat správne.

Změna hesel rodičů do webové aplikace programu Bakaláři

foto

V úterý 18.10.2022 dojde ke změně hesel rodičů do webové aplikace programu Bakaláři.


Změna se týká tříd: 1.A, 1.B, 1.C a 1.O


Více v příloze PDF.


Petr Bárta


Příloha *.pdf
Autor: Petr Bárta, email: 
14.10.2022 Tisk zprávy

Pekař ve škole

fotofoto
Ve čtvrtek 6.10. se pro nově přijaté studenty 1. ročníku a primy uskutečnilo představení dramatického kroužku o životě dr. Josefa Pekaře. Poté následovala přednáška s doplňujícími informacemi o významném historikovi v podání autora hry L. Futtery. Studenti si tak rozšířili povědomí o škole, jejíž součástí se nyní na několik let stali.
Autor: Mgr. Zdeňka Šeráková, email: 
06.10.2022 Tisk zprávy

GJP na výstavě studijních oborů 2022

foto

O výstavu studijních a učebních oborů byl velký zájem. Zájemci o studium se mohli dozvědět něco o naší škole, a to i díky našim studenům, kteří vzorně reprezentovali.


Za GJP moc děkujeme.


Další informace pro uchazeče jsou na webu!


Další informace o akci jsou (www.mb-net.cz) zde!


Pěkný den.


Petr Bárta

Autor: Petr Bárta, email: 
05.10.2022 Tisk zprávy

FABLAB

foto
V týdnu od 26. do 30.9 se studenti prvních ročníků a 5.O účastnili akce FABLAB. V prostorách Pluhárny v Mladé Boleslavi na ně čekal zajímavý program plný moderních techologií. Vyzkoušeli si 3Dtisk a sami si naprogramovali čidlo na vesmírné stanici.
Akce měla u studentů úspěch. Uvidíme, jestli se z některých stanou programátoři, technici či návštěvníci otevřených dílen.
Autor: Bořkovcová , email: 
30.09.2022 Tisk zprávy

Noc literatury

fotofoto

Po nucené přestávce způsobené koronavirem se opět 21. září 2022, tedy již počtvrté, konala v Mladé Boleslavi Noc literatury. Od 17:00 do 21:00 hodin na 6 stanovištích, jako byly například knihovna, divadlo, muzeum, ale i některé kavárny (Škoda nezajít, V Břiše velryby, Inkafe), předčítali pražští i mladoboleslavští herci úryvky z vybraných děl světové literatury a naši studenti z 2.A a třetích ročníků působili jako organizátoři celé akce. Své funkce se zhostili velmi dobře a již se těší i na příští rok. Zajímavé bylo, že jednou z předčítajících byla i naše bývalá studentka Magda Jirounková, která vystudovala herectví a je nyní úspěšnou členkou souboru mladoboleslavského divadla. Studenti druhých ročníků a 6.O ji uvidí 6. 10. v jedné z hlavních rolí v rámci dopoledního představení Višňový sad. Bude-li zájem, můžeme zorganizovat i besedu s herci a režisérem Petrem Mikeskou.


Více fotografií ... zde!


J. Bártová

Autor: Petr Bárta, email: 
26.09.2022 Tisk zprávy