Máte vypnutý JavaScript. Stránka se nemusí zobrazovat správne.

Informace pro studenty i veřejnost

foto
Od pondělí 23.3. 2020 bude uzavřen vstup do šaten a veškerá komunikace se sekretariátem bude probíhat výhradně elektronicky.

V naléhavých případech pak po zazvonění u vstupních dveří.

Gym Pekaře
Autor: Petr Bárta, email: 
23.03.2020 Tisk zprávy

Učebna Google (Classroom) na Pekcloudu

foto

Vážení studenti, vzhledem k tomu, že hlavním komunikačním kanálem se nyní stala učebna Google Classroom na Pekcloudu, zasílám základní informaci, jež je dostupná na webu.


Jak vám můžeme pomoci?


S krásným pozdravem.


Petr Bárta

Autor: Petr Bárta, email: 
17.03.2020 Tisk zprávy

Šatní skříňky

foto

Vzhledem k aktuální situaci a opatření vlády ČR o omezení pohybu osob se vyklizení skříněk odkládá na neurčito. Níže uvedenou informaci tedy považujte za bezpředmětnou.


Gym Pekaře


Vážení studenti, během příštího týdne si prosím z hygienických důvodů vykliďte Vaše osobní šatní skříňky v suterénu školy. Škola je otevřena v pracovní dny od 8.00 do 16.00 hod. (Vstup Vám umožní Vaše karta ISIC)


Gym Pekaře

Autor: Petr Bárta, email: 
13.03.2020 Tisk zprávy

Gastronomie v semináři MSK

fotofoto
V úterý 10.3. na semináři Mediální a společenské komunikace proběhla odborná přednáška na gastronomické téma. Hostem byl pan Miroslav Novák, mistr odborného výcviku na SOU Horky, degustátor a provozní. Studenti se seznámili se základy etikety stolování, s činností sommeliéra a degustací vín. Během diskuse pan Novák popisoval mj. své zkušenosti ze slavnostních společenských podniků na Pražském hradě a představil poutavou formou historická menu. V příloze naleznete ukázku menu z konference v Obecním domě r. 1929, kdy se běžně vedle jídla a nápojů uvádí i konkrétní skladba hraná orchestrem.
Děkujeme za zkušenost, která se studentům v životě neztratí.
Autor: Mgr. Zdeňka Šeráková, email: 
14.03.2020 Tisk zprávy

Oblastní kolo recitační soutěže Wolkrův Prostějov

foto
V pátek 6.3. proběhlo na našem gymnáziu oblastní kolo recitační soutěže Wolkrův Prostějov. Sóloví recitátoři i soubory byli rozděleni do kategorií podle věku (mezníkem je 18 let). V krajském kole
bude naši školu reprezentovat Michaela Pažoutová (v I. kategorii) a Jan Augustýn (ve II. kategorii). Třetí místo nebo čestné uznání získali Tereza Hellerová, Martin Tykva a Tereza Sudíková.
Kompletní výsledková listina je k nahlédnutí v příloze.
Všem účastníkům děkujeme a postupujícím přejeme hodně štěstí. Příloha2 *.pdf
Autor: Mgr. Zdeňka Šeráková, email: 
14.03.2020 Tisk zprávy