Máte vypnutý JavaScript. Stránka se nemusí zobrazovat správne.

Voňavé Vánoce plné splněných přání

fotofoto
Vánoce se nám blíží a k nim společně s pečením a zdobením perníčků patří i plnění přání, a proto jsme se rozhodli žákům ze Základní školy speciální v Mladé Boleslavi jich pár společně splnit.

Studenti čtvrtých ročníků doma napekli perníčky a v pondělí je společně s našimi malými čmeláčky ozdobili. Při společné práci panovala skvělá atmosféra, všude byla cítit vůně medu a všichni jsme opět po roce pocítili kouzlo Vánoc!
Autor: Alžběta Solničková - studentka 4. C, email: 
22.11.2023 Tisk zprávy

Den otevřených dveří

foto
Ředitelství školy srdečně zve všechny zájemce o osmileté a čtyřleté studium na Den otevřených dveří,
který se koná ve středu 22.11.2023.

Více v příloze PDF.

GJP
Příloha2 *.pdf
Autor: Petr Bárta, email: 
21.11.2023 Tisk zprávy

Poděkování 120 let budovy

Děkujeme všem návštěvníkům, rodičům, bývalým i stávajícím studentům, které jsme na našem gymnáziu mohli přivítat v sekci biologie. Právě během významných dnů oslav naší budovy 120let jste mohli nahlédnout do laboratoří a učeben, kde společně se studenty zkoumáme tajemství buněk, rozmanitosti organismů a vzájemné interakce života na Zemi. Jsme rádi, že jsme mohli otevřít dveře do fascinujícího světa organismů i vám. Jsme připraveni rozšířit vaše povědomí o životě a poskytnout vám i našim studentům inspiraci k dalšímu objevování biologického světa!
Děkují biologové GJP
Autor: Mgr.Markéta Dostálová, email: 
20.11.2023 Tisk zprávy

Webové aplikace na novém cloudu

foto
Vážení rodiče, milí studenti,

webové aplikace jsou přesunuty na nový server a vše je funkční.

Nový odkaz je:

https://pekar.bakalari.cz

Děkujeme za spolupráci.

Krásný den.

GJP
Autor: Petr Bárta, email: 
20.11.2023 Tisk zprávy

Energetická olympiáda

foto
Školní kolo energetické olympiády, kterého se zúčastnilo 6 tříčlenných týmů naší školy z celkového počtu 623 týmů z celé České republiky, se uskutečnilo 13. října 2023.

Do celostátního finále se probojovaly 2 naše týmy - tým Dlouhý, Široký a Bystrozraký ve složení Klára Rudolfová, Ondřej Zapletal a Matěj Novák a tým Gambling addicts ve složení Daniel Wolf, Pavel Kleandr a David Pečenka.

Finále proběhlo na FEL ČVUT v Praze ve dnech 9. - 10. listopadu 2023. Studenti se nejdříve účastnili 6 přednášek odborníků z praxe na aktuální témata. Například se dozvěděli od Ing. Karla Vinklera, MBA ze společnosti Čeps o Energetice budoucnosti. O Biometanu a vodíku v plynárenství přenášel p. Michal Ostatnický ze společnosti GasNet. Daniel Kašpar seznámil účastníky soutěže s budoucností energetických sítí.

Po přednáškách následovala volba tématu a jeho zpracování do 4 minutové prezentace. Nešlo však o referát, ale o řešení zvoleného problému. Na zpracování dostali studenti 5 hodin, po celou dobu mohli konzultovat s odborníky z praxe. Celkem se hodnotil nápad, originalita, realizovatelnost, finanční rozvaha, zpracování prezentace, přednes a nakonec i schopnost reagovat na otázky porotců. Všem soutěžícím děkujeme za vzornou reprezentaci školy. Tým Dlouhý, Široký a Bystrozraký se umístil v první desítce výsledkové listiny. Gratulujeme!
Autor: Cymorková, email: 
16.11.2023 Tisk zprávy