Máte vypnutý JavaScript. Stránka se nemusí zobrazovat správne.

Oblastní kolo recitační soutěže Wolkrův Prostějov

foto
V pátek 6.3. proběhlo na našem gymnáziu oblastní kolo recitační soutěže Wolkrův Prostějov. Sóloví recitátoři i soubory byli rozděleni do kategorií podle věku (mezníkem je 18 let). V krajském kole
bude naši školu reprezentovat Michaela Pažoutová (v I. kategorii) a Jan Augustýn (ve II. kategorii). Třetí místo nebo čestné uznání získali Tereza Hellerová, Martin Tykva a Tereza Sudíková.
Kompletní výsledková listina je k nahlédnutí v příloze.
Všem účastníkům děkujeme a postupujícím přejeme hodně štěstí. Příloha2 *.pdf
Autor: Mgr. Zdeňka Šeráková, email: 
14.03.2020 Tisk zprávy

Maturita 2020

foto

Informace pro maturanty:


1/ Seznamy literárních děl odevzdat do učebny Pekcloud (pozvánku do učebny obdrží maturanti e-mailem). Termín odevzdání: 31.3.2020.


2/ Žádosti o nahrazení zkoušky z Cj v profilové části MZ odevzdat na sekretariát školy (úřední hodiny 8:00 - 13:00 hod.). Termín odevzdání: 31.3.2020.


3/ Jmenování komisí maturitních zkoušek bude zveřejněno 31.3.2020.


4/ Informace k případným změnám termínů písemné a ústní části maturitních zkoušek budou zveřejněny na našich webových stránkách po vyhlášení MŠMT.


5/ Přihlášky na VŠ budou potvrzovány na sekretariátu školy (úřední hodiny 8:00 - 13:00 hod.)

Autor: PaedDr. Alena Budínová, email: 
13.03.2020 Tisk zprávy

Interkulturní komunikace v rámci Projektového týdne na Gymnáziu Dr. Pekaře v Mladé Boleslavi pod vedením členky Katedry řízení

foto

Interkulturní komunikace v rámci Projektového týdne na Gymnáziu Dr. Pekaře v Mladé Boleslavi pod vedením členky Katedry řízení lidských zdrojů ŠKODA AUTO Vysoké školy Mgr. Evy Švejdarové, M. A., Ph.D.


20. 2. 2020


Gymnázium Dr. Pekaře v Mladé Boleslavi pravidelně pořádá projektový týden. Polovina studentů této školy bývá na lyžařském výcviku v Alpách a zbývající žáci se v průběhu celého týdne zapojují do různých projektů. Letos proběhl jeden z projektů pod vedením Evy Švejdarové, lektorky ŠAVŠ a věnoval se tématu Interkulturní komunikace.


Více informací naleznete zde!


Gym Pekaře

Autor: Petr Bárta, email: 
12.03.2020 Tisk zprávy

Pozdrav z Pece pod Sněžkou

foto

Lyžaři ze 2.O posílají pozdrav!

Autor: Hluchý Jan , email: 
11.03.2020 Tisk zprávy

Mimořádné opatření vlády

foto

Vážení rodiče, milí studenti,


na základě mimořádného opatření vlády ČR (z 10. 3. 2020) se v souvislosti s výskytem koronaviru až do odvolání ruší veškerá výuka.


Výuka bude probíhat alternativní způsobem pomocí virtuální učebny Google, Bakalářů a případně mailem. Sledujte informaci od svých vyučujících. Prosím sledujete aktuality našich webových stránek, kde se dozvíte další informace a termín zrušení tohoto mimořádného stavu. Na základě doporučení vlády se prosím vyvarujte hromadnému setkávání.


Gymnázium Dr. J. Pekaře


Příloha *.pdf
Autor: Petr Bárta, email: 
10.03.2020 Tisk zprávy