Máte vypnutý JavaScript. Stránka se nemusí zobrazovat správne.

Bronz putuje do Mladé Boleslavi

foto

Dne 6. 6. 2023 se v Městském divadle v Děčíně uskutečnilo celorepublikové finále Memoriálu Rosti Čtvrtlíka – Čtvrtlístek 2023. Z naší školy se ho zúčastnili Lukáš Vlček (3. A) v kategorii recitace a Karolína Hošková (5. O) obsadila v nabité konkurenci studentů z gymnázií z celé České republiky neuvěřitelné 3. místo v kategorii dramatizace divadelních textů. Děkujeme soutěžícím za výbornou reprezentaci školy a přejeme jim mnoho úspěchů do dalších let!

Autor: Vladěna Floriánová, email: 
08.06.2023 Tisk zprávy

Vítězství v soutěži České televize

foto
Jak může na GJP začít novinářská kariéra? Třeba vítězstvím v soutěži Reportéři na startu, kterou vyhlásila Česká televize k výročí 70 let televizního vysílání!

Středoškolskou kategorii ovládla reportáž Johany Komárkové, Kláry Kulinové a Matyáše Hašlara o stopách 2. světové války v Mladé Boleslavi.

Úspěch oslaví přímo v České televizi, kde je čeká workshop v redakci zpravodajství a setkání s moderátorem Danielem Stachem.

Vítězné video můžete zhlédnout na webu ČT Edu. Soutěži se 7. června věnoval také pořad Události v regionech na ČT1 – reportáž, ve které naše studentky vystupují, je ve 23. minutě.
Autor: Mgr. Michal Bělka, email: 
07.06.2023 Tisk zprávy

Školní jídelna-oznámení

Školní jídelna oznamuje:
V pátek 30.6.2023 jsou obědy zrušeny.
Strava byla odhlášena!!!
Prosím nepřihlašujte se!

Zdeňka Techlovská
vedoucí školní jídelny
Autor:  Zdeňka Techlovská, email: 
06.06.2023 Tisk zprávy

Next Talk s Robertem Zárubou

fotofoto

1.6. 2023| V tento den proběhl historicky první Next Talk se sportovním komentátorem Robertem Zárubou.


Next Talk budou rozhovory, besedy a setkání s úspěšnými lidmi z daných oborů. Celou akci moderoval začínající novinář, student druhého ročníku Karel Schamberger.


Odkaz na celý Next Talk najdete zde: https://www.youtube.com/watch?v=ZlMzfYJaTL0


A ještě z tweetu Roberta Záruby:                          https://t.co/PxnmamStqE


 


 


 

Autor: Karel Schamberger, email: 
05.06.2023 Tisk zprávy

Student revue úspěšná v soutěži školních časopisů

foto

Svůj časopis má nepočítaně škol. Liší se grafikou, obsahem, periodicitou... Jaké jsou ale ty nejlepší? Možnou odpověď nabízí soutěž Školní časopis roku, zaštítěná Asociací středoškolských klubů České republiky. Tohoto klání se naše periodikum účastní pravidelně, v roce 2018 Student revue pod redakčním vedením Tomáše Suchého a s grafikou Filipa Janečka obsadila druhé místo ve Středočeském kraji. V letošním roce se podařilo tento úspěch zopakovat! Vyhlášení výsledků se uskutečnilo 26. května na Vyšší odborné škole publicistiky v Praze. A protože smyslem soutěže je předávání zkušeností od mediálních profesionálů školním žurnalistům, následovaly po něm i prakticky zaměřené workshopy. Náš školní časopis reprezentoval šéfredaktor Karel Schamberger, na jehož reportáž z akce se můžete těšit v příštím čísle Student revue, které vyjde na konci školního roku!

Autor: Student revue, email: 
31.05.2023 Tisk zprávy