Máte vypnutý JavaScript. Stránka se nemusí zobrazovat správne.

Den otevřených dveří 18.11.2020

foto

Milí uchazeči o studium, vážení rodiče, vzhledem k okolnostem letošního roku jsme se rozhodli Den otevřených dveří v listopadovém termínu (tedy 18.11.2020) realizovat pouze formou internetového sdělení s odkazem na prezentaci, která by byla za normálních okolností představena osobně vedením školy.


Sledujte tedy novinky našeho webu a stránku věnovanou aktualitám ve vztahu ke covid-19 (http://covid.pekcloud.cz/), kde se snažíme zveřejňovat všechny podstatné informace. (Konkrétní stránka věnovaná uchazečů je dostupná zde: http://uchazeci.pekcloud.cz/ )


Co se týká vlastního přijímacího řízení, stále neznáme přesný režim, jak bude probíhat. Předpokládáme, že bude nějakým způsobem přizpůsobeno podmínkám, ve kterých se žáci vycházejících tříd mohli připravovat.


Jakmile dostaneme ze strany Ministerstva školství relevantní informace, budeme je prezentovat na výše jmenovaných webových stránkách.


Doufáme a zároveň pevně věříme, že lednový termín Dnu otevřených dveří proběhne již v relativně normální podobě, a to i s větší mírou informací.


Těšíme se a doufejme na skutečnou viděnu ve středu 13. 1. 2021


Gym Pekaře

Autor: Petr Bárta, email: 
13.11.2020 Tisk zprávy

Třídní schůzky

foto
Třídní schůzky – listopad 2020

Vážení rodiče, dovolte mi, abych Vás informoval o realizaci třídních schůzek v podzimním období letošního školního roku.

Vzhledem k okolnostem, a na základě doporučení Poradního sboru Společnosti přátel GJP jsme se rozhodli třídní schůzky v online prostředí nerealizovat organizovaně.

V letošním roce poprvé necháme iniciativu na Vaší straně a pokud cítíte potřebu, máte možnost v následujících týdnech individuálně oslovit vyučující pomocí emailu a případně si s nimi domluvit telefonní rozhovor či videohovor.

S přáním hodně zdraví a na brzkou viděnou

Gym Pekaře
Autor: Petr Bárta, email: 
06.11.2020 Tisk zprávy

Hrdá škola

foto

Vážení studenti, vážené studentky, studentský parlament si vzal pod patronát akci Hrdá škola. Od dnešního dne do 16.11. je možné objednat a zakoupit produkty s logem školy z letošní kolekce. Objednávat produkty můžete na tomto odkazu: https://www.kraloveskoly.cz/gjp/


Nepromeškejte jedinou příležitost v roce!

Autor: David Kozák, předseda SP, email: 
02.11.2020 Tisk zprávy

Student revue září-říjen 2020

foto

Milí čtenáři,


v novém čísle řešíme především výuku přes obrazovku. Přejeme vám neunavené oči při čtení našich řádků.


Vaše redakce Student Revue 


Online časopis


 


 


Příloha *.pdf
Autor: redakce Student Revue, email: 
01.11.2020 Tisk zprávy

Maturitní zkouška 2020/21 – profilová část

Ředitel školy vyhlašuje podmínky pro konání profilové části MZ: viz příloha


Další dokumenty (Seznam certifikovaných zkoušek, Školní seznam literárních děl, kritéria výběru žákovského seznamu literárních děl ad.) zveřejněny na našich webových stránkách - záložka pro studenty, maturitní zkouška 2020 - 2021.


Příloha *.pdf
Autor: PaedDr. Alena Budínová, email: 
29.10.2020 Tisk zprávy