Máte vypnutý JavaScript. Stránka se nemusí zobrazovat správne.

Prima zdraví z adaptačního pobytu

foto

Třída prvního ročníku osmiletého studia zahájila školní rok adaptačním pobytem ve Smržovce a zdraví ze své výpravy na Černou studnici.

Autor: Mgr. Petr Dostál, email: 
06.09.2023 Tisk zprávy

Sportovní kurz pro 3. ročník a 7.O

Sportovní kurz pro 3. ročník a 7.O Všechny potřebné informace naleznete zde: Sportovní kurz pro 3. ročník a 7.O

Autor: Pavla Fořtová, email: 
05.09.2023 Tisk zprávy

Přivítání v novém roce

foto

„Milé žákyně, milí žáci, kolegyně a kolegové, rodiče,


jsem velmi rád, že vás na prahu nového školního roku 2023-2024 mohu pozdravit a popřát vám odvahu, trpělivost, silnou motivaci a pochopení na naší společné cestě za výchovou a vzděláním.


Možná by se slušelo vám popřát co nejvíce úspěchů, ale i takový správně uchopený neúspěch může být na vaší cestě velmi důležitý...“


Plný text přivítání v novém školním roce najdete v příloze.

Příloha2 *.pdf
Autor: Mgr. Petr Dostál, email: 
04.09.2023 Tisk zprávy

Organizace 4. září školního roku 2023/2024

foto

Vážení rodiče, milí žáci, v souvislosti s probíhající rekonstrukcí školy bude zahájení školního roku 20223/2024 probíhat s touto drobnou úpravou. Těšíme se na viděnou.


Více zde!


GJP


Příloha *.pdf Příloha2 *.pdf
Autor: Petr Bárta, email: 
25.08.2023 Tisk zprávy

Ohlédnutí za Dnem literární kreativity

foto

Před začátkem prázdnin, ve čtvrtek 29. 6. 2023, se konal již potřetí Den literární kreativity. Zároveň s ním pak třetí ročník udělování Cen Akademie literární kreativity odměňující čtyři nejlepší studentské texty za uplynulý rok. Pozvání tentokrát přijala prozaička Irena Dousková, autorka bestselleru Hrdý Budžes. Po lekci tvůrčího psaní inspirované touto knihou, následovala beseda s autorkou a individuální konzultace literárního tvoření našich talentovaných v parku Výstaviště. V odpoledních hodinách pak autorka četla pro veřejnost ze své nejnovější povídkové knihy. Laureáty studentské literární ceny se stali dva absolventi čtvrtého ročníku (Vilém Havrda a Hana Le), kterou doplnila dvojice talentovaných ze druhého a třetího ročníku (Emma Babáková a Daniel Křístek). Více informací najdete jako vždy na stránkách Akademie literární kreativity (https://alk0.webnode.cz/). O akci rovněž informovala První boleslavská - video naleznete rovněž na těchto stránkách!

Autor: Adam Krupička, email: 
23.08.2023 Tisk zprávy