Máte vypnutý JavaScript. Stránka se nemusí zobrazovat správne.

Prodej školního merche

foto
8. 11. se znovu otevřel e-shop s kolekcí oblečení našeho gymnázia. Objednávat můžete na adrese https://www.kraloveskoly.cz/gjp/ až do 24. 11.

Obchod se pravděpodobně otevře opět až na podzim příštího roku, pokud tak o oblečení máte zájem, objednejte si svůj kousek už nyní i Vy!
Autor: Markéta Lindáková, předsedkyně SP, email: 
09.11.2022 Tisk zprávy

Úspěch studentů v krajském kole Logické olympiády

foto

4. listopadu proběhlo v krásném prostředí Gymnázia Open Gate v Babicích krajské kolo Logické olympiády. V kategorii B (6.-9.třída, nižší stupeň gymnázia) nás reprezentoval žák kvarty Hovanec Michal Jan, který si mezi 56 soutěžícími vybojoval postup do celostátního kola. V kategorii C (střední škola) máme dva postupující do celostátního kola, studenty oktávy Michala Kubu a Jiřího Pinkase. Mezi úspěšné řešitele se zařadili také studenti Richard Schnábel a Daniel Wolf. Gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalším kole soutěže, které proběhne v Praze v Poslanecké sněmovně.

Autor: Tumajerová, email: 
08.11.2022 Tisk zprávy

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

foto
Ředitelství školy Vás srdečně zve na TŘÍDNÍ SCHŮZKY,
které se konají ve středu 9. 11. 2022 v 16.30 a v 17.00 hod.

Více informací v PDF.

GJP Příloha2 *.pdf
Autor: Petr Bárta, email: 
01.11.2022 Tisk zprávy

VCJ na prknech, co znamenají svět

fotofoto
V pondělí 31.10. navštívili studenti dvouletého volitelného semináře češtiny Městské divadlo Mladá Boleslav. Nikoli však v roli diváků, ale návštěvy paní ředitelky Žanety Benešové v doprovodu dramaturgyně Kateřiny Suchanové. Obě dámy se studentům ochotně věnovaly, představily chod divadla, provedly od půdu po sklep, nechaly nahlédnout i vejít do prostor běžnému "smrtelníkovi" nedostupných ... a to vše v pouhých 200 minutách. Z obou profesionálek vyzařoval entuziasmus, tolik potřebný pro divadelní práci, za což moc děkujeme.
Autor: Mgr. Zdeňka Šeráková, email: 
31.10.2022 Tisk zprávy

Školní psycholog

foto
Nový školní psycholog na Gymnáziu Dr. Pekaře

Od 31.10.202 je k dispozici studentům, případně rodičům a pracovníkům GJP vždy v pondělí od 14:00 do 16:00 v kabinetě výchovné poradkyně (učebna 302) školní psycholog.

Pan Mgr. Otakar Patočka je kvalifikovaný průvodce obtížnými osobními a rodinnými situacemi. Nehodnotí, nekritizuje, netlačí, nabízí pomoc a vysvětlení jedincům, kteří o něj stojí a kteří chtějí na sobě pracovat. Pan Patočka je aktivním sběratelem moudrostí - například:

Život musí být přijat nebo změněn. Není-li přijat, musí být změněn. Není-li změněn, musí být přijat - W. Churchill

Zkušenost je dobrá škola, ale hlupáci do ní nechodí - B. Franklin

Motto - Člověk se v životě potká s radostmi a těžkostmi, s nimiž nepočítal.

Kontakt: patocka@pekargmb.cz
Autor: Bořkovcová, email: 
31.10.2022 Tisk zprávy