Máte vypnutý JavaScript. Stránka se nemusí zobrazovat správne.

Bakaláři - změna hesel rodičů 1.O, 1.A, 1.B, 1.C

foto
Vážení rodiče, vážení studenti,
dovolte mi, abych Vás informoval o pravidelné změně přístupových údajů rodičů (heslo) do webových aplikací školy u prvních ročníků (1.A, 1.B, 1.C a 1.O). Ke změně hesel v letošním školním roce dojde dnes tj. 13. 11. 2019 (přibližně v poledne).
Všichni rodiče mají možnost získat nové údaje od třídních učitelů dnes odpoledne. Pozor, nové heslo není možné sdělit telefonicky nebo zaslat emailem – zde hrozí případné zneužití. Po ukončení rodičovských schůzek budou hesla k dispozici na sekretariátu školy.

Zobrazované informace obou přístupů (žáka a rodiče) jsou totožné.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.
Gym Pekaře
Autor: Petr Bárta, email: 
13.11.2019 Tisk zprávy

Knižní sbírka pro děti

foto
Studenti 2.B přišli s originálním nápadem - knižní sbírkou pro děti. Pokud Vám na poličce leží nějaká knížka a chcete, aby udělala radost někomu dalšímu, darujte ji. Uděláte radost dětem z dětského oddělení v Klaudiánově nemocnici a v Dětském centru MB, kam darované knížky poputují v adventním čase. Více informací najdete v přiloženém letáku.
Příloha *.pdf
Autor: Mgr. Zdeňka Šeráková, email: 
12.11.2019 Tisk zprávy

Třídní schůzky

foto
Ředitelství školy Vás srdečně zve na TŘÍDNÍ SCHŮZKY, které se konají ve středu 13. 11. 2019 v 16.30 a v 17.00 hod. Gym Pekaře Příloha2 *.pdf
Autor: Petr Bárta, email: 
05.11.2019 Tisk zprávy

Beseda s Michaelem Kocábem

foto

Gymnázium Dr. Josefa Pekaře v Mladé Boleslavi Vás srdečně zve na besedu s Michaelem Kocábem 14.11. 2019 ve 13 hodin v slavnostní aule školy u příležitosti oslav 30. výročí sametové revoluce.

Gym Pekaře


Příloha *.pdf
Autor: Petr Bárta, email: 
12.11.2019 Tisk zprávy

Svobodné srdce pro všechny

Milí studenti,
letos uplyne 30 let od Sametové revoluce. Rádi bychom Vás pozvali na veřejnou akci „Svobodné srdce pro všechny“, která se uskuteční ve čtvrtek 14. listopadu pod sochou J.A.Komenského na Výstavišti. V rámci této události vytvoříme srdce z hořících svíček a připomeneme si události roku 1989. Budete mít možnost hromadně se svou třídou přijít zapálit svíčky během vyučování. Nezapomeňte si přinést vlastní čajové svíčky.

Za studentský parlament GJP
David Guľaš

Příloha *.pdf
Autor: David Guľaš, email: 
11.11.2019 Tisk zprávy