Máte vypnutý JavaScript. Stránka se nemusí zobrazovat správne.

Exkurze do Veletržního paláce

foto
V pátek 21.10.2022 jedeme na exkurzi do Prahy do Veletržního paláce. Veletržní palác je jednou z budov Národní galerie. Je zde umístěna stálá expozice umění od konce 19. století po současnost.
Exkurze se zúčastní třídy 2.A, 2.B.,2.C, 6.O a VEV. Sraz před školou v 7.55, odjezd v 8.00, návrat ke škole přibližně ve 14.30 (záleží na dopravní situaci).
Další informace viz příloha.

Příloha *.pdf
Autor: Jarmila Nováková, email: 
19.10.2022 Tisk zprávy

Cesta do pravěku

fotofoto

Třídy 1. A a 5. O vyrazily v pondělí 17. 10. na dějepisnou exkurzi do Března u Loun. A co na ně čekalo? Studenti bubnovali, vyráběli amulety, mleli zrní na mouku (zjistili, že je to hrozná dřina), orali a na Písečném vrchu hledali křemenec, ze kterého se dříve vyráběly nástroje. Až na pneumatiku autobusu se všichni beze ztrát s notnou porcí dojmů vrátili do 21. století.

Autor: Mgr. Michaela Šlapáková, email: 
19.10.2022 Tisk zprávy

Techmania

fotofoto
Třídy 2.O a 3.O navštívily Science centrum Techmania v Plzni. Techmania je experimentální stanice pro zvídavé. Studenti zvídaví jsou, a tak si užili nejen nejrůznější experimenty, ale i speciální programy. Tercie vyslechla Solar system v angličtině a sekunda si užila přednášku na téma Sféry Země.

V centru byly dále k vidění interaktivní expozice zaměřené nejen na fyziku, astronomii, chemii nebo biologii, ale i na problematiku výživy, svět filmu nebo tematiku špionáže a tajných služeb.
Autor: Bořkovcová, email: 
14.10.2022 Tisk zprávy

Změna hesel rodičů do webové aplikace programu Bakaláři

foto

V úterý 18.10.2022 dojde ke změně hesel rodičů do webové aplikace programu Bakaláři.


Změna se týká tříd: 1.A, 1.B, 1.C a 1.O


Více v příloze PDF.


Petr Bárta


Příloha *.pdf
Autor: Petr Bárta, email: 
14.10.2022 Tisk zprávy

Pekař ve škole

fotofoto
Ve čtvrtek 6.10. se pro nově přijaté studenty 1. ročníku a primy uskutečnilo představení dramatického kroužku o životě dr. Josefa Pekaře. Poté následovala přednáška s doplňujícími informacemi o významném historikovi v podání autora hry L. Futtery. Studenti si tak rozšířili povědomí o škole, jejíž součástí se nyní na několik let stali.
Autor: Mgr. Zdeňka Šeráková, email: 
06.10.2022 Tisk zprávy