Máte vypnutý JavaScript. Stránka se nemusí zobrazovat správne.

Finále Miss České republiky

"Naše bývalá studentka Monika Melčáková se probojovala do finále Miss České republiky. Byla by moc ráda, kdyby jste ji v soutěži podpořili a hlasovali pro ni zde -
https://www.miss-ceske-republiky.cz/finalistky-2019/monika-melcakova

Pokud by jste o Monice chtěli vědět více, můžete si přečíst tento článek -
http://m.mb-net.cz/rodacka-z-mlade-boleslavi-ve-finale-miss-ceske-republiky/d-67351
Autor: Klatovská, email: 
27.10.2019 Tisk zprávy

Mikroprocesory na GJP

foto
Zásluhou pana Ing. Josefa Bareše si studenti prvního ročníku mohli vyzkoušet programování mikroprocesorů. Pan Ing. Bareš pracuje pod metodickým vedením ČVUT a k nám zavítal do hodin výpočetní techniky. V první vyučovací hodině prostřednictvím prezentace seznámil studenty s touto problematikou. V druhé vyučovací hodině si studenti mohli sami prakticky vyzkoušet programování mikroprocesorů.
Několik studentů tento obor zaujal natolik, že projevili zájem o další spolupráci s panem Ing. Barešem. Věříme, že tato akce pomůže studentům při volbě jejich profesního zaměření.

F. Tumajer, S. Tumajerová, P. Bořkovcová
Autor: Tumajer František, email: 
25.10.2019 Tisk zprávy

Život v pravěkém hradišti

fotofoto
Třída 1.O si dnes zkusila na vlastní kůži, jak naši předkové v pravěku museli hospodařit. Nebylo však čeho se obávat - domestikovaná zvířata, sbírané plodiny i první políčka zemědělců každá skupinka-hradiště získávala pouze obrazně, v podobě informačních kartiček. Jak šel rok, střídaly se události dobré i zlé (příroda je laskavá na jaře, ale krutá v zimě) a s nimi přicházely i akce, které měnily chod celého hradiště (obchodování, získávání nových dovedností, loupeže aj.).
Hra trvala několik vyučovacích hodin a výsledné vědomosti si žáci hned mohli ověřit v krátké prověrce.
Autor: Adam Krupička, email: 
24.10.2019 Tisk zprávy

Logo Maturitního plesu 2020

foto

V pátek 18.10. bylo ukončeno hlasování o logo maturitního plesu.

Návrhů se sešlo nakonec 17. Hlasovalo celkem 86 studentů. Připomínám, že autor vítězného loga vyhrává 2x lístek s místem u stolu, 2.místo pak dva tzv. volňásky a 3.místo také dva volňásky.

S pozdravem Jan Hluchý.


Příloha *.pdf
Autor: Jan Hluchý, email: 
21.10.2019 Tisk zprávy

Prezentace vysokých škol na GJP

foto

 

 

Krátká prezentace o možnosti studia na Vysoké škole obchodní a Vysoké škole podnikání a práva proběhne pro zájemce ze čtvrtých i třetích ročníků v pondělí 11.11.2019 v 11.40 v učebně 015.

Autor: Mgr. Dana Patočková, email: 
15.10.2019 Tisk zprávy