Máte vypnutý JavaScript. Stránka se nemusí zobrazovat správne.

Středoškolský pohár v atletice

foto
Dne 18.9.2019 proběhlo okresní kolo Středoškolského poháru v atletice. Soutěže se účastnilo i družstvo chlapců a dívek GJP.
Družstvo chlapců obsadilo v konkurenci 6 družstev 2. místo, družstvo dívek obsadilo 1. místo a postoupilo do krajského kola, které se uskuteční 2.10.2019 v Kolíně.
K postupu moc gratulujeme!
Autor: PaedDr. Alena Budínová, email: 
23.09.2019 Tisk zprávy

Studenti vzdali hold Latinské babičce

fotofoto
V úterý 17.9. absolvovali studenti 2.B v rámci předmětu český jazyk a literatura dvouhodinovou literární procházku s prof. Šerákovou. Celkem 6 zastávek bylo tématicky zaměřených na mladoboleslavskou literaturu 19. a poč. 20. stol.Základní informace k jednotlivým stanovištím studenti zpracovali s týdenním předstihem, aby je pak na místě přednesli svým spolužákům. Kromě spolkového života, divadla, Gellnera, Šmilovského atd. uctili památku Latinské babičky, kterou ve svém románu zvěčnil F. Schulz. Studentská pověra vzbudila v mnohých zvědavost, přestože o ní slyšeli poprvé. A tak se na ono místo vrátí nejpozději před maturitou ...
Tímto děkuji studentům za pečlivou přípravu a jejich přístup k regionální tématice.
Autor: Mgr. Zdeňka Šeráková, email: 
19.09.2019 Tisk zprávy

Studentský parlament GJP

foto

Vážení studenti, v pátek 27.9.2019 v 11:45 se bude konat první schůze studentského parlamentu v letošním roce. Během tohoto týdne (nejlépe do pátku 20.9.) by si každá třída měla odhlasovat dva zástupce, kteří ji budou ve studentském parlamentu zastupovat a budou pravidelně docházet na schůze. Tito dva zástupci nechť se přihlásí přes formulář níže.

https://forms.gle/dnxURyvU7qXNtRkF9

Ještě v krátkosti několik informací o studentském parlamentu. Studentský parlament je studentská organizace které se podílí na přípravě některých školních akcí (např. Den studentského parlamentu, studentské volby, barevné dny, suit up den,...), zprostředkovává komunikaci studentů s vedením školy a řeší podněty studentů na zlepšení chodu školy.

Martin Šlachta

Autor: Martin Šlachta , email: 
17.09.2019 Tisk zprávy

Paní náměstkyně provedla studenty 4.0 po radnici

fotofoto
V pátek 13. září přijala na magistrátu třídu 4.0 s prof. Z. Kuhnovou náměstkyně primátora Miroslava Kašpárková, která je provedla po radniční budově a seznámila je nejen s chodem a organizací magistrátu, ale i s definicemi státní správy a samosprávy a dalšími užitečnými informacemi o veřejné správě a možných kontaktech mezi občany a úřady. Událost zaznamenala i média - viz článek a fotografie http://www.mb-net.cz/namestkyne-kasparkova-provedla-studenty-po-radnici/d-66731.
Autor: Mgr. Zdeňka Šeráková, email: 
15.09.2019 Tisk zprávy

LOGO MATURITNÍHO PLESU - SOUTĚŽ O LÍSTKY

V níže uvedeném souboru naleznete informaci k soutěži o lístky na maturitní ples 2020.
Příloha *.pdf
Autor: Jan Hluchý, email: 
12.09.2019 Tisk zprávy