Máte vypnutý JavaScript. Stránka se nemusí zobrazovat správne.

Student Revue květen- červen 19

foto
Milí čtenáři,

přejeme vám krásné prázdniny a na cesty jsme pro vás připravili poslední číslo letošního školního roku.

Vaše redakce Student Revue
Odkaz na e-zine
ZDE
Příloha *.pdf
Autor: redakce Student Revue, email: 
25.06.2019 Tisk zprávy

Burza učebnic

foto

Vážení studenti, pro nákup učebnic můžete využít internetovou burzu zastřešenou Studentským parlamentem, kterou najdete na níže uvedeném odkazu!

Fyzický prodej na škole již není realizován.

Pěkný den. Petr Bárta

Autor: Petr Bárta, email: 
24.06.2019 Tisk zprávy

Ukončení technického projektu

foto
Proběhlo slavnostní ukončení Studentského technického projektu. V rámci projektu spolupracovali studenti ze čtyř mladoboleslavských škol: Gymnázia Dr. Josefa Pekaře, SOŠ a SOU, Střední průmyslové školy a studenti Škoda auto a.s., SOUS.
Na závěrečné prezentaci celého projektu předvedly studentské týmy nejen naprogramované roboty. Tereza Hásová a Martin Šlachta celou akci perfektně moderovali. Vyprávěli o zajímavých přednáškách, návštěvě Technického muzea v Brně, teambuildingu, a dalších zajímavých akcí, které během projektu absolvovali. Také poděkovali Ing. Martinovi Hrdličkovi, PhD. ze Škoda auto a.s., za podporu celého projektu.
Děkujeme Terce Hásové, Martinu Šlachtovi, Matoušovi Kulichovi, Tomášovi Vrbovi a Janu Sedláčkovi za zapojení do projektu a přejeme další nejen technické úspěchy.
Autor: Bořkovcová, email: 
21.06.2019 Tisk zprávy

Mladoboleslavský filmový festival zavítal k nám

fotofoto
V pondělí 17.6. proběhlo zahájení tradičního Mladoboleslavského filmového festivalu, z něhož bezprostředně poté přijela na naši školu stylově v pohádkovém kočáře prezidentka filmového festivalu herečka Sabina Laurinová. Se svým týmem si povídala s žáky 3.0 a 4.0 o šikaně, o vzájemných vztazích a komunikaci. Přestože měli hosté na besedu poměrně krátký čas, věnovala se paní Laurinová osobně jednotlivým studentům, ať už měli osobitý dotaz nebo chtěli společné foto. Všem zúčastněným děkujeme a přejeme pohodové zážitky v průběhu letošního filmového festivalu.
Autor: Mgr. Zdeňka Šeráková, email: 
17.06.2019 Tisk zprávy

Vyřazení maturantů

fotofoto
Studentům 4. A, 4. B, 4. C a 8. O symbolicky naposledy zazvonilo ve středu 5. 6. a v pátek 7. 6. v krásném prostoru Sboru českých bratří. Konalo se zde tradiční předávání maturitních vysvědčení úspěšným absolventům našeho gymnázia, kterého se kromě vedení školy zúčastnili také hosté z Poslanecké sněmovny PČR, z magistrátu, ze Školské rady a ze Společnosti přátel GJP. Obě slavnosti zpestřil několika písněmi školní pěvecký sbor Lyra ve spolupráci se studentským orchestrem.
Autor: Lenka Václavíková, email: 
17.06.2019 Tisk zprávy