Máte vypnutý JavaScript. Stránka se nemusí zobrazovat správne.

Bakaláři - BAKAWEB

foto
Vážení studenti, byla aktualizována webová aplikace programu Bakaláři. Pro správné fungování na platformě iOS je potřeba provést aktualizace a reinstalaci aplikace na Vašich zařízeních.
Pěkný den.
Gym Pekaře
Autor: Petr Bárta, email: 
14.06.2019 Tisk zprávy

Nejznámější evropské safíry a rubíny, Jan Vrána 5.O

foto
V mezinárodním časopise o minerálech Lapis, který právě vyšel, se nachází článek o Janu Vránovi z našeho gymnázia. Lapis patří mezi světovou špičku v tomto oboru, píše se v něm o nejlepších nálezech z Evropy, ale i z celého světa.
Článek na fotografiích je o Jizerské louce, která je považována za naleziště nejlepších evropských safírů a rubínů. V minulých letech se Honzovi podařilo získat potřebná povolení k hledání v této lokalitě. Nalezl jedny z nejlepších vzorků, jaké kdy byly na Jizerské louce objeveny. Proto se setkal se svým přítelem Marcelem Vankem, společně nafotili jeho nálezy a část článku autor napsal i o Janu Vránovi. Dnes tedy už můžou profesionální mineralogové i amatéři z celého světa číst o šestnáctiletém sběrateli minerálů z Mladé Boleslavi.
Příloha2 *.pdf
Autor: Veronika Klatovská, email: 
13.06.2019 Tisk zprávy

Kulatý stůl se zastupiteli města

foto

Ve středu 29.5.2019 připravil Parlament mládeže v Mladé Boleslavi ve spolupráci s DDM diskuzní akci pro žáky mladoboleslavských škol s názvem Kulatý stůl. Hlavním tématem akce byla bezpečnost, o níž mohli studenti diskutovat nejen se zastupiteli, ale také se zástupkyní ředitele Městské policie MB.

Studenti našeho gymnázia se akce zúčastnili jak v roli organizátorů, tak i diskutujících. Společně s jejich kolegy z jiných škol se jim v průběhu programu podařilo sestavit seznam návrhů, které v budoucnosti mohou pomoci zastupitelstvu města v jeho rozhodování.

Autor: Martin Procházka, email: 
11.06.2019 Tisk zprávy

Projekty v aplikované ekonomii pro nadané studenty 2019

foto
Milí studenti, je zde možnost zapojit se ZDARMA do praktického dvanáctitýdenního kurzu v oblasti EKONOMIE. Pokud Vás tato oblast zajímá, koukněte na https://deti.mensa.cz/index.php?pg=udalosti&aid=1617. Přihlášky jsou do 23. června!!! Zuzana K.
Autor: PhDr. Zuzana Knesplová, email: 
11.06.2019 Tisk zprávy

Informační schůzka rodičů nově přijatých žáků

foto

Vážení rodiče, dnes (čtvrtek) a v úterý proběhla informační schůzka rodičů nově přijatých žáků. Všechny slíbené podklady a informace naleznete zde:

http://uchazeci.pekcloud.cz

Děkujeme za účast.

Petr Bárta

Autor: Petr Bárta, email: 
04.06.2019 Tisk zprávy