Máte vypnutý JavaScript. Stránka se nemusí zobrazovat správne.

Kritéria PZ pro školní rok 2022/2023

foto
Vážení uchazeči, naše škola bude realizovat přijímací zkoušky formou jednotné přijímací zkoušky z českého jazyka a literatury a z matematiky. V letošním roce zároveň nebude do hodnocení přijímacího řízení započítávána zájmová a mimoškolní činnost (např. umístění na prvních třech místech v okresních a krajských soutěžích a přehlídkách typu A vyhlášených MŠMT; doložené zájmové aktivity, apod.).

Další informace naleznete na webu pro uchazeče: PRO VEŘEJNOST - Uchazeči o studium ...

https://uchazeci.pekcloud.cz/ucha

Pěkný den

GJP
Autor: Petr Bárta, email: 
31.01.2022 Tisk zprávy

Od druhého pololetí omlouvání absence pouze přes Komens ...

foto

Vážení rodiče,


pomalu se blíží přechod na systém KOMENS … připomínáme, že všechna hesla rodičovského přihlášení, která jsou potřeba pro omlouvání absence, budou změněna v pátek 28.1.2022. Nová hesla budou rozdána všem žákům společně s výpisem pololetního vysvědčení (v pondělí 31.1.2022). Během víkendu se tak do webových aplikací dostanete jen pomocí studentského přihlášení.


Těšíme se na jednodušší a novou formu komunikace.


Krásný den.


GJP


_________________________________________________


Od druhého pololetí školního roku 2021/2022 bude na GJP omlouvání absence a mnoho dalšího již pouze přes Komens Vážení rodiče, po několika odkladech díky pandemii jsme se rozhodli již déle nečekat a přejít k efektivnějšímu a názornějšímu způsobu komunikace mezi rodiči, žáky (studenty), vyučujícími, případně vedením školy, a to je pomocí aplikace Komens, kterou máte k dispozici ve své webové i mobilní aplikaci programu Bakaláři. Rádi bychom tím nahradili zejména papírové omluvné listy a veškerou další evidenci spojenou s omlouváním absence a do budoucna i veškerou další oficiální komunikaci, která je nyní řešena pomocí mailů, sms, telefonicky nebo papírově. Více je v příloze PDF. GJP

Příloha2 *.pdf
Autor: Petr Bárta, email: 
17.01.2022 Tisk zprávy

Maximum o minimalismu

foto

Maximum o minimalismu. Interaktivní výstavu pro všechny studenty GJP najdete ve 3. patře. Načerpejte tipy, jak si uklidit doma i v životě. Zapojte se do akce “Štendr”,hlasujte v anketě nebo si zabalte vlastní krabici. Vše pouze do pátku 28.1.2022. Díky za zpětnou vazbu, má maturitní práce bude moc ráda 😁😊 Anna Vlasáková

Autor: Anna Vlasáková, email: 
25.01.2022 Tisk zprávy

Štěstí nemocným

foto
Dne 11.2.2022 je Světový den nemocných.
V souvislosti s tím nás oslovila koordinátorka dobrovolníků z Klaudiánovy nemocnice s prosbou o spolupráci. K tomuto dni by ráda s dobrovolníky obcházela pacienty v nemocnici a popřála jim hodně štěstí a brzké uzdravení. Při této příležitosti by věnovali každému pacientovi čtyřlístek vyrobený dětmi a dospělými.
Čtyřlístky (malované, keramické, papírové, háčkované, upletené, ušité, moduritové, …atd. – fantazii se meze nekladou).
Pokud se rozhodnete pomoci, vytvořte čtyřlístek a přineste ho do středy 2.2. 2022 do kabinetu estetiky.
Jarmila Nováková, vyučující VV
novakova@pekcloud.cz


Autor: Jarmila Nováková, email: 
23.01.2022 Tisk zprávy

Šachový turnaj

foto

Vážení studenti,
zveme Vás na šachový turnaj!

Z důvodu vysokého počtu hráčů v karánténě jsme byli nuceni turnaj o pár týdnů posunout. Základní kolo se tak nově bude konat v pátek 11. 2. od 11:40 v učebně E07. Hrát se bude švýcarským systémem na 4 kola s hracím tempem 5 minut. Následně 8 nejlepších postoupí do finále, to se bude konat opět za týden, tedy 18. 2.

Přihlašovat se můžete skrze formulář, který najdete ve svém e-mailu nebo přímo zde: https://forms.gle/ZBtm7PLDwQKp3aMH8

Nejlepší 3 z Vás vyhrají poukázky do školního bufetu!

Budeme se na Vás těšit!
Markéta Lindáková, SP


Příloha *.pdf Příloha2 *.pdf
Autor: Markéta Lindáková, předsedkyně SP, email: 
17.01.2022 Tisk zprávy