Máte vypnutý JavaScript. Stránka se nemusí zobrazovat správne.

Kopírování na strojích SHARP

foto

Vážení studenti,

kopírování na nových kopírovacích strojích SHARP je opět funkční! Je dokončena administrace a kopírka je od pátku 26. 4. 2019 plně k dispozici.

Veškeré základní informace k novému přihlášení naleznete na webu: http://studenti.pekcloud.cz/

(Tisk a kopírování na kartu ISIC) Vstup do kopírovacího systému je chráněn jménem a heslem, které je Vám přiděleno a předáno automaticky mailem.

Děkuji Vám za spolupráci a těším se na viděnou ve škole.

Petr Bárta

Příloha2 *.pdf
Autor: Petr Bárta, email: 
26.04.2019 Tisk zprávy

Krajská kola recitačních soutěží

foto
Počátkem dubna proběhla v Kolíně a Kutné Hoře krajská kola recitačních soutěží. Naši studenti sklidili úspěch. Dostali se do užšího kola a získali různá ocenění.
Za vzornou reprezentaci školy a mladoboleslavského okresu na Wolkrově Prostějovu děkujeme Adamovi Malému a Pavlíně Lenghartové. V Dětské scéně nás skvěle reprezentovaly Sofie Anna Janebová a Eliška Louková. Gratulujeme.
Uměleckému přednesu se daří. Tak zní název článku v dubnovém Boleslavanu (http://www.mb-net.cz/assets/File.ashx?id_org=9629&id_dokumenty=63929) na str. 20, kde zaznělo poděkování nejen mladým recitátorům Mladoboleslavska, ale také odborné porotě.
Autor: Mgr. Zdeňka Šeráková, email: 
16.04.2019 Tisk zprávy

Okresní kolo recitační soutěže Dětská scéna

fotofoto
Již tradičně největší účast zaznamenalo okresní kolo Dětské scény. Jedná se o soutěžní přehlídku dětských sólových recitátorů, kteří jsou školami nominováni do čtyř věkových kategorií odpovídajících třídám ZŠ. Z organizačních důvodů proběhlo kolo ve dvou dnech. Výsledkové listiny naleznete v příloze, gratulujeme oceněným.
Děkujeme všem soutěžícím za skvělé výkony a těšíme se na shledání v příštím roce.

Příloha *.pdf Příloha2 *.pdf
Autor: Mgr. Zdeňka Šeráková, email: 
16.04.2019 Tisk zprávy

Okresní kolo recitační soutěže Wolkrův Prostějov

fotofoto
Koncem února a začátkem března se konaly na naší škole okresní kola recitačních soutěží. Wolkrův Prostějov je soutěžní přehlídka uměleckého přednesu a divadla, jejíž účinkující ukončili 9. třídu ZŠ. Výsledkové listiny naleznete v příloze, gratulujeme oceněným. Všem studentům děkujeme za účast a těšíme se na setkání v příštím roce opět v hojném počtu.
Příloha *.pdf
Autor: Mgr. Zdeňka Šeráková, email: 
16.04.2019 Tisk zprávy

Okresní kolo biologické olympiády - kat.C

Dne 16.4.2019 se na naší škole konalo okresní kolo biologické olympiády kat.C. Výsledkovou listinu naleznete v příloze. Prvním třem soutěžícím gratulujeme k postupu do krajského kola. Všem velmi děkujeme za účast. Za předmětovou komisi biologie Mgr. J.Maršounová
Příloha *.pdf
Autor: Mgr.Jana Maršounová, email: 
16.04.2019 Tisk zprávy