Máte vypnutý JavaScript. Stránka se nemusí zobrazovat správne.

Okresní kolo biologické olympiády - kat.D

Dne 10.4.2019 se na naší škole konalo okresní kolo biologické olympiády kat.D. Výsledkovou listinu naleznete v příloze. Prvním třem soutěžícím gratulujeme k postupu do krajského kola. Všem velmi děkujeme za účast. Za předmětovou komisi biologie Mgr. J.Maršounová
Příloha *.pdf
Autor: Mgr.Jana Maršounová, email: 
10.04.2019 Tisk zprávy

Student revue březen-duben 2019

foto
Milí čtenáři,

přinášíme vám jarní číslo školního časopisu.Co takhle zkusit napsat nebo prožít nějaký příběh?

vaše redakce
online verze ZDE

Příloha *.pdf
Autor: redakce Student Revue, email: 
09.04.2019 Tisk zprávy

Prezentiáda SŠ

foto
V úterý 9.4.2019 se konalo krajské kolo soutěže Prezentiáda. Tentokrát se sešlo opravdu velké množství skvěle připravených soutěžících. Našim nejúspěšnějším týmem byl tým HO(RA)LKY ve složení Kristýna Šákrová, Klára Šestáková a Anežka Solničková. Holky předvedly graficky povedenou a vtipně podanou prezentaci ze svých vlastních fotek. Prezentaci doplnily outfitem v horalském stylu a rozdáváním Horalek. Obsadily velmi slušné čtvrté místo. Další v pořadí se umístil také náš tým a to TESADS ve složení Adéla Stehlíková a Tereza Sudíková. Tento tým předvedl profesionální prezentaci doplněnou kreslenými postavičkami. Holky mimo jiné vtipně glosovaly a srovnávaly dnešní generaci a tu přechozí. Poslední náš tým - MAO nastoupil ve složení Martin Tykva, Adam Harcuba a Ondřej Sova. Kluci svým výstupem několikrát rozesmáli publikum k slzám, oslnili přítomné prezentováním úvah, grafů a vlasních zážitků. A po vtipu na závěr sklidili bouřlivé ovace. K nepochopení mnohých se přesto tento tým nedostal do první pětice nejlepších. Už teď se ale všichni těší na příští rok, kdy budou opět prezentovat a bojovat s ostatními soutěžícími.
Autor: Bořkovcová Pavla, email: 
09.04.2019 Tisk zprávy

Prezentiáda

foto
Krajské kolo soutěže Prezentiáda se konalo dne 2.4.2019 v Praze. Jedná se o soutěž v prezentačních dovednostech a je určena pro 2. stupeň ZŠ a odpovídající třídy víceletých gymnázií. Děkujeme studentům Vojtěchovi Šedivému, Michalovi Pavlišovi, Vojtěchovi Obrázkovi, Monice Protivánkové, Emmě Jarolímkové, Vojtěchovi Marešovi, Jiřímu Pinkasovi a Jakubovi Žižkovi za jejich profesionální výkony a skvělou reprezentaci školy. Největší pochvala a dík patří Adamovi Fořtovi a Davidovi Gulašovi z kvarty, kteří v tvrdé konkurenci vybojovali druhé místo. Kluci předvedli originální prezentaci a zaujali porotu svým přirozeným projevem.
Autor: Bořkovcová Pavla, email: 
02.04.2019 Tisk zprávy

Třídní schůzky

foto
Ředitelství školy Vás srdečně zve na třídní schůzky, které se konají ve středu 10. 4. 2019 v 16.30 hod.

Více v příloze PDF.

Pěkný den.

Petr Bárta
Příloha2 *.pdf
Autor: Petr Bárta, email: 
31.03.2019 Tisk zprávy