Máte vypnutý JavaScript. Stránka se nemusí zobrazovat správne.

Jednodenní EXKURZE do München

foto
Jednodenní EXKURZE do München

Pojeďte s námi na exkurzi do Mnichova!
V programu je nejen prohlídka města s průvodcem, ale i návštěva Allianz arény, což potěší i fotbalové fanoušky.

Více v příloze PDF.

Lenka Hrdličková Příloha2 *.pdf
Autor: Lenka Hrdlicková, email: 
12.04.2019 Tisk zprávy

Fyzikální olympiáda

foto
Okresní kolo kategorie E a F fyzikální olympiády se konalo 3. března u nás na škole. Výsledkové listiny najdete v příloze. Všem studentům velmi děkujeme za účast.

Gratulujeme úspěsným řešitelům. Gratulace patří také Eleně Marii Honzákové a Karolíně Anně Kolmanové, které vyhrály své kategorie.

(Zdroj obrázku: Garik Barseghyan - Pixabay) Příloha2 *.pdf
Autor: RNDr. Jarmila Mulačová, email: 
12.04.2019 Tisk zprávy

Okresní kolo biologické olympiády - kat.D

Dne 10.4.2019 se na naší škole konalo okresní kolo biologické olympiády kat.D. Výsledkovou listinu naleznete v příloze. Prvním třem soutěžícím gratulujeme k postupu do krajského kola. Všem velmi děkujeme za účast. Za předmětovou komisi biologie Mgr. J.Maršounová
Příloha *.pdf
Autor: Mgr.Jana Maršounová, email: 
10.04.2019 Tisk zprávy

Student revue březen-duben 2019

foto
Milí čtenáři,

přinášíme vám jarní číslo školního časopisu.Co takhle zkusit napsat nebo prožít nějaký příběh?

vaše redakce
online verze ZDE

Příloha *.pdf
Autor: redakce Student Revue, email: 
09.04.2019 Tisk zprávy

Prezentiáda SŠ

foto
V úterý 9.4.2019 se konalo krajské kolo soutěže Prezentiáda. Tentokrát se sešlo opravdu velké množství skvěle připravených soutěžících. Našim nejúspěšnějším týmem byl tým HO(RA)LKY ve složení Kristýna Šákrová, Klára Šestáková a Anežka Solničková. Holky předvedly graficky povedenou a vtipně podanou prezentaci ze svých vlastních fotek. Prezentaci doplnily outfitem v horalském stylu a rozdáváním Horalek. Obsadily velmi slušné čtvrté místo. Další v pořadí se umístil také náš tým a to TESADS ve složení Adéla Stehlíková a Tereza Sudíková. Tento tým předvedl profesionální prezentaci doplněnou kreslenými postavičkami. Holky mimo jiné vtipně glosovaly a srovnávaly dnešní generaci a tu přechozí. Poslední náš tým - MAO nastoupil ve složení Martin Tykva, Adam Harcuba a Ondřej Sova. Kluci svým výstupem několikrát rozesmáli publikum k slzám, oslnili přítomné prezentováním úvah, grafů a vlasních zážitků. A po vtipu na závěr sklidili bouřlivé ovace. K nepochopení mnohých se přesto tento tým nedostal do první pětice nejlepších. Už teď se ale všichni těší na příští rok, kdy budou opět prezentovat a bojovat s ostatními soutěžícími.
Autor: Bořkovcová Pavla, email: 
09.04.2019 Tisk zprávy