Máte vypnutý JavaScript. Stránka se nemusí zobrazovat správne.

Vyřazení maturantů 2022

fotofoto

Níže naleznete několik fotografií z vyřazení maturantů 2022.


Děkujeme … GJP


4.A a 8.O  


4.B a 4.C

Autor: Petr Bárta, email: 
03.06.2022 Tisk zprávy

O pečeť Josefa Pekaře – zadání třetího kola

foto

Poznáváte vrch na obrázku? Leží v severní části mladoboleslavského okresu a týkají se ho otázky třetího kola školní dějepisné soutěže „O pečeť Josefa Pekaře“! Naleznete je v příloze společně s řešením druhého kola, které nás zavedlo do Katusic a seznámilo s osudy rodiny (a knihovny) Jana Nepomuka Krouského. Odpovědi na nové soutěžní otázky posílejte do pondělí 6. června na e-mail futtera@pekargmb.cz.

Příloha2 *.pdf
Autor: Předmětová komise dějepisu, email: 
30.05.2022 Tisk zprávy

ÚSPĚCH STUDENTKY AJ V KRAJSKÉM KOLE OLYMPIÁDY

foto

Studentka 7.O Gymnázia Dr. J. Pekaře Elena Marie Honzáková vybojovala v těžké konkurenci 2. místo v krajském kole Konverzační soutěže v anglickém jazyce v kategorii III A. Zopakovala tím loňský úspěch naší studentky Nely Cankařové, která ve stejné kategorii v krajském kole zvítězila, následně postoupila do celostátní soutěže, kde se umístila na 5. místě. Oběma studentkám gratulujeme a radujeme se z jejich úspěchů v angličtině. PK AJ

Autor: Mgr. Jana Toužimská, email: 
28.05.2022 Tisk zprávy

SPORTOVNÍ KURZ 3. a 4.O

Základní informace o sportovním kurzu v příloze.


Příloha *.pdf
Autor: Jan Hluchý, email: 
24.05.2022 Tisk zprávy

Exkurze do Kutné Hory

foto

Kutná Hora nikdy nebyla zlatá jako Praha, ale i stříbro stačilo na to, aby přitáhla události a osobnosti. Letošní květnová exkurze druhých ročníků byla koncipována jako série různorodých průvodcovských výstupů. A tak jsme mohli zakusit nejenom genia loci, ale občas i hluchá místa historie, spojená právě s průvodcováním.

Autor:  Věra Janečková, email: 
21.05.2022 Tisk zprávy