Máte vypnutý JavaScript. Stránka se nemusí zobrazovat správne.

Divadelní představení skupiny M3

foto

Divadelní představení skupiny M3 4.10.2021 (19.00 hod.)


Molière – Zdravý nemocný začátek v 19.00 hod. – konec 20.45 hod. (105 minut)


Platí abonentky z minulého roku.


Povinné jsou roušky či respirátory a je třeba vzít s sebou čestné prohlášení o bezinfekčnosti po provedení samotestu doma (stačí napsat rukou) nebo doklad o očkování, případně doklad o prodělání choroby – dle klasických pravidel, příapdně platný test z oficiálního odběrového místa. (V případě kontroly bude kontrolováno.) 


Více na covid.pekcloud.cz

Příloha2 *.pdf
Autor: Petr Bárta, email: 
02.10.2021 Tisk zprávy

VYSTOUPENÍ NAŠEHO BÝVALÉHO STUDENTA JANA NOVÁKA V RUDOLFINU

foto

Naše škola podporuje studenty nadané v různých oblastech lidské činnosti. Jedním z nich byl i Jan Novák, který v letošním roce přestoupil na konzervatoř v Praze, aby mohl dále rozvíjet svůj mimořádný talent ve hře na housle. V průběhu studia na našem gymnáziu vystoupil několikrát sólově na akademiích, byl velkou posilou i ve studentském orchestru. Na začátku září si Honza zahrál s Karlovarským symfonickým orchestrem v pražském Rudolfinu. Publikum potěšil skladbou Antonína Dvořáka Mazurek. Poslechněte si jeho skvělý výkon!


https://www.youtube.com/watch?v=5FbbjNx8Js0


Za kabinet estetiky Lenka Václavíková

Příloha2 *.pdf
Autor: Mgr. Lenka Václavíková, email: 
01.10.2021 Tisk zprávy

Diplomat-host semináře MSK

fotofoto

Ve čtvrtek 30.9. nás poctil svou návštěvou ing. Jan Maruška, který dlouhá léta pracoval v zahraničí v české diplomacii. O své zkušenosti a postřehy z praxe mezinárodní etikety se podělil se studenty volitelného semináře Mediální a společenské komunikace. Mezi zajímavé zážitky patřil např. protokol pro kontakt se švédským králem, společenská faux pas při stolování nebo prohřešky diplomatů v islámských zemích. Doplňující otázky studentů dokázaly, že si uvědomují význam etikety pro kultivovanou a efektivní komunikaci.

Autor: Mgr. Zdeňka Šeráková, email: 
30.09.2021 Tisk zprávy

Výsledky voleb do Studentského parlamentu

foto

Skončily volby a výsledkem je 28 nových poslanců a poslankyň ve Studentském parlamentu.


Kdo bude zastupovat Vaši třídu a reprezentovat školu, zjistíte v přiloženém obrázku či v příloze, která obsahuje konkrétní výsledky. 


 


 


David Jíra, předseda SP GJP

Příloha2 *.pdf
Autor: David Jíra, předseda SP, email: 
27.09.2021 Tisk zprávy

Stopy regionální literatury 19. století

fotofoto

V uplynulých dnes se třída 2.C vydala po stopách regionální literatury 2. pol. 19. stol. Jednotlivá téma si studenti rozdělili do skupin a pro ostatní připravili přehledný pracovní list s aktivitami. Počasí jim bylo nakloněno, a tak se mohli přesouvat z různých stanovišť v okolí školy až ke hrobu Anny Drobné, latinské babičky. Někteří využili studentské tradice a na místě ji požádali o "přímluvu" během studia. Zda je vyslyšela, se teprve ukáže...

Autor: Mgr. Zdeňka Šeráková, email: 
22.09.2021 Tisk zprávy