Máte vypnutý JavaScript. Stránka se nemusí zobrazovat správne.

Cena pro studentský film

foto
Zveme vás ke zhlédnutí experimentálního filmu Základní metody chůze našich studentů Daniela T. Křístka a Vojtěcha Veselého, který získal ocenění na festivalu A-Filmteensfest za profesionální přístup k tvorbě!

„Sen je druhý život. A někdy i první.“

Švankmajerovský motiv diváka s úvodním citátem neopouští, právě naopak, prolíná se celým surrealistickým minifilmem. O čem? Jak název napovídá, především o chůzi, o osudu, o tom, co to znamená „fair play“ a v neposlední řadě o tom, kdy se z našeho domova stává pouhá šachovnice. Nebo jsme snad figurkami byli vždy? Víme ještě, kde je naše místo? Má smysl pokračovat v tahu, když je královna mrtvá? ZÁKLADNÍ METODY CHŮZE – Film D. T. Křístka a Vojtěcha Veselého o chození.
Autor: Mgr. Michal Bělka, email: 
13.06.2023 Tisk zprávy

Sběr papíru

foto
ve čtvrtek 15. 6. 2023
od 6.45 do 8 hodin ve dvoře školy
(vjezd zadem od průmyslové školy)


Lísteček se jménem a množstvím papíru odevzdejte do kabinetu estetiky.

Máte-li nějaké dotazy, zastavte se v kabinetě estetiky, rádi vám poradíme, pomůžeme, po dohodě je možné přivézt sběr i během týdne a uložit ho v prostorách školy.

Předem děkuji za spolupráci, za kabinet estetiky Jarmila Nováková
Příloha2 *.pdf
Autor: Jarmila Nováková, email: 
12.06.2023 Tisk zprávy

Slavnostní vyřazení maturantů 2023 - 4.A a 4.C

foto

V pátek proběhlo slavnostní vyřazení tříd 4.A a 4.C!


Takto to vypadalo ...


GJP :D

Autor: Petr Bárta, email: 
11.06.2023 Tisk zprávy

Čmeláci na raftech

foto
„Váha čmelákova těla vzhledem k nosnosti jeho křídel mu činí nemožným, aby létal. On to ale neví, a tak létá,“ je moto Základní školy speciální v Mladé Boleslavi. Tentokrát ale čmelák nemusel jen létat, ale stejně jako před rokem s námi i pádlovat na raftech a překonávat všemožné i nemožné překážky.
Ve středu 31. května 2023 vyrážíme spolu se Základní školou speciální splouvat velmi populární a nenáročný úsek Malá Skála – Dolánky.
Jedná se již o několikátou spolupráci se Základní školou speciální. Ačkoliv bylo v Jizeře málo vody a my jsme raft častěji tlačili, než v něm jeli, tak jsme si celý výlet nadmíru užili. Děti byly šikovné a bezproblémové, tudíž jsme se obešli bez jakýchkoliv komplikací. Za tři měsíce má škola 25. výročí od jejího založení a my se nemůžeme dočkat další akce, které nám bude umožněno být součástí.
Příloha2 *.pdf
Autor:  Johana Komárková, Petra Kutilová, Veronika Bucharová, Beata Chotěborská – studentky 7. O, email: 
11.06.2023 Tisk zprávy

Slavnostní vyřazení maturantů 2023 - 8.O a 4.B

foto

Dnes proběhlo slavnostní vyřazení tříd 8.O a 4.B!


Takto to vypadalo ...


GJP :D

Autor: Petr Bárta, email: 
08.06.2023 Tisk zprávy