Máte vypnutý JavaScript. Stránka se nemusí zobrazovat správne.

Světlo pro hrdinu

zavri.gif, 767B
fotofoto
Maturitní ples, jak ho známe, si většinou spojíme s tancem, zábavou a veselím. Maturanti ze 4. A a 8. O se ale rozhodli svůj velký večer věnovat i jiným a konat dobro! Ve foyer Domu kultury v Mladé Boleslavi v nenápadném koutě stál po celý sobotní večer stánek s napečenými dobrotami, hvězdnou nabídkou míchaných drinků a s usměvavými dobrovolníky za pultem.
Zde jste si mohli během plesových radostí zakoupit třpytivé vesmírné nápoje či jinou laskominu a přispět tím na dobrou věc. Výtěžek putuje k rodině Dragounových. Ta ho použije pro svého jedenáctiletého syna Tadeáše, který již od narození podstoupil řadu operací a peníze mu pomohou s financováním rehabilitací, na které dojíždí i několikrát za měsíc.
Ke slavnostnímu předání vybrané částky došlo v aule Gymnázia Dr. J. Pekaře 8. února 2024. Zazněly proslovy studentů, pana ředitele i Táďových rodičů. Vděk, solidarita a ochota pomáhat byly společnými jmenovateli.
Nakonec se podařilo vybrat neskutečných 33 000 korun! Děkujeme všem zúčastněným, všem, co přispěli, dobrovolníkům, studentům i učitelskému sboru za ochotu konat dobro a jakkoliv přispět na Světlo pro hrdinu!
Autor: Johana Komárková, Klára Kulinová - 8. O, email: 
11.02.2024 Tisk zprávy