Máte vypnutý JavaScript. Stránka se nemusí zobrazovat správne.

Úspěch na Prezentiádě

zavri.gif, 767B
foto
Vzdělání a prezentační dovednosti hrají dnes klíčovou roli. Nejen proto se čtyři týmy z našeho gymnázia zúčastnily soutěže Prezentiáda. S odhodláním a znalostmi v zádech představily témata, která rezonují s aktuálními globálními výzvami.
První tým, složený z Terezy Janebové a Kateřiny Šímové, se zaměřil na náročný proces překonávání drogové závislosti. Jejich prezentace byla nejen informativní, ale také přesvědčivá, což jim zajistilo první místo v krajském kole této soutěže. Druhý tým, Amira Taha a Kristýna Vágnerová, se zabýval otázkou existence života na Zemi bez Slunce. S empatií a hlubokým porozuměním tématu si vysloužily druhé místo.
Oba týmy si zajistily postup na grandfinále Prezentiády, které se bude konat v Brně 10. května. Jejich úspěch je důkazem důsledné přípravy a talentu pro prezentování.
Další týmy, složené z Ondry Škatuly, Karolíny Patrikové, Simony Odnohové, Elišky Servusové a Katky Ratimcové, předvedly krásné prezentace, které sice nestačily na postup do finále, ale byly důkazem jejich pečlivé práce a schopnosti efektivně sdělit své myšlenky.
Držíme palce všem studentům v nadcházejícím grandfinále a těšíme se na další prezentace.
Autor: Bořkovcová, email: 
29.04.2024 Tisk zprávy