Máte vypnutý JavaScript. Stránka se nemusí zobrazovat správne.

Sraz po 70 letech od maturity

zavri.gif, 767B
fotofoto

V sobotu 25.května se na Gymnáziu Dr. Josefa Pekaře sešli absolventi třídy 11.A tehdejší jedenáctileté střední školy (Gymnázia v Mladé Boleslavi), kteří svoji zkoušku dospělosti složili před 70 lety.


Do „své“ školy a třídy se přišlo podívat pět absolventů, přičemž jeden se během prohlídky školy připojil přes WhatsApp, a tak i on si mohl prohlédnout známá místa. Během téměř dvouhodinové návštěvy společně zavzpomínali na školní léta, usedli do lavic své bývalé třídy a živě se zajímali o současnou podobu výuky na gymnáziu. O tom, jak skvělá se v této třídě sešla parta, svědčí fakt, že se od maturity každý rok společně setkávají, což pečlivě dokumentuje předseda třídy pan Petr Filip.


Poděkování patří rodinným příslušníkům, kteří absolventy doprovodili, zvláště pak paní Ing. Ludmile Krabsová, jež zprostředkovala tuto prohlídku školy a sama tak mohla z pozice absolventky Gymnázia Mladá Boleslav z roku 1977 zavzpomínat na svoje studia se svojí maminkou absolventkou z roku 1954.


Děkujeme za milou návštěvu, přejeme všem absolventům z roku 1954 pevné zdraví a těšíme se na další obdobná setkání na Gymnáziu Dr. Pekaře.


Fotografie z akce najdete ZDE

Autor: Mgr. Petr Dostál, email: 
29.05.2024 Tisk zprávy