Máte vypnutý JavaScript. Stránka se nemusí zobrazovat správne.

Informace pro maturanty

foto

Úroveň maturitní zkoušky z Cj - viz příloha.


Příloha *.pdf
Autor: PaedDr. Alena Budínová, email: 
27.11.2020 Tisk zprávy

Den otevřených dveří 18.11.2020 - DNES jen na dálku

foto

Milí uchazeči o studium, vážení rodiče, vzhledem k okolnostem letošního roku nemůžeme realizovat Den otevřených dveří klasickou formou. Jak jsme avizovali, přikládáme alespoň odkaz na prezentaci, která by za normálních okolností zazněla na živo. Pokud budete mít možnost přijít a situace to dovolí, moc rádi bychom Vás pozvali na druhý termín Dne otevřených dveří, tj. 13.1.2021, kde doufáme, že akce již proběhne více méně normálně.


Odkaz na prezentaci!


Pokud chcete alespoň trochu nahlédnout do budovy školy distanční formou, máte možnost využít virtuální prohlídky, která je ovšem dostupná jen na starších internetových prohlížečích. (Dostupné na hlavní stránce www.pekargmb.cz.)


Sledujte tedy novinky našeho webu a stránku věnovanou uchazečům: http://uchazeci.pekcloud.cz


Těšíme se na viděnou v lednu 2021.


Gym Pekaře

Autor: Petr Bárta, email: 
18.11.2020 Tisk zprávy

Vánoční sbírky pro seniory

foto

Lída Kusá a Karolína Soukupová ze 3.B byly za své dobrovolnické aktivity oceněny v talentové soutěži.


Při předávání ceny byl s děvčaty natočen rozhovor, který je součástí spotu 1boleslavské. Na video se můžete podívat zde!


Děvčatům moc děkujme :D a zároveň blahopřejme.


Gym Pekaře

Příloha2 *.pdf
Autor: Petr Bárta, email: 
17.11.2020 Tisk zprávy

Den otevřených dveří 18.11.2020

foto

Milí uchazeči o studium, vážení rodiče, vzhledem k okolnostem letošního roku jsme se rozhodli Den otevřených dveří v listopadovém termínu (tedy 18.11.2020) realizovat pouze formou internetového sdělení s odkazem na prezentaci, která by byla za normálních okolností představena osobně vedením školy.


Sledujte tedy novinky našeho webu a stránku věnovanou aktualitám ve vztahu ke covid-19 (http://covid.pekcloud.cz/), kde se snažíme zveřejňovat všechny podstatné informace. (Konkrétní stránka věnovaná uchazečů je dostupná zde: http://uchazeci.pekcloud.cz/ )


Co se týká vlastního přijímacího řízení, stále neznáme přesný režim, jak bude probíhat. Předpokládáme, že bude nějakým způsobem přizpůsobeno podmínkám, ve kterých se žáci vycházejících tříd mohli připravovat.


Jakmile dostaneme ze strany Ministerstva školství relevantní informace, budeme je prezentovat na výše jmenovaných webových stránkách.


Doufáme a zároveň pevně věříme, že lednový termín Dnu otevřených dveří proběhne již v relativně normální podobě, a to i s větší mírou informací.


Těšíme se a doufejme na skutečnou viděnu ve středu 13. 1. 2021


Gym Pekaře

Autor: Petr Bárta, email: 
13.11.2020 Tisk zprávy

Třídní schůzky

foto
Třídní schůzky – listopad 2020

Vážení rodiče, dovolte mi, abych Vás informoval o realizaci třídních schůzek v podzimním období letošního školního roku.

Vzhledem k okolnostem, a na základě doporučení Poradního sboru Společnosti přátel GJP jsme se rozhodli třídní schůzky v online prostředí nerealizovat organizovaně.

V letošním roce poprvé necháme iniciativu na Vaší straně a pokud cítíte potřebu, máte možnost v následujících týdnech individuálně oslovit vyučující pomocí emailu a případně si s nimi domluvit telefonní rozhovor či videohovor.

S přáním hodně zdraví a na brzkou viděnou

Gym Pekaře
Autor: Petr Bárta, email: 
06.11.2020 Tisk zprávy