Máte vypnutý JavaScript. Stránka se nemusí zobrazovat správne.

Informace k průběhu třídních schůzek 2021 dne 10.11.2021

foto
Vážení rodiče,
vzhledem k aktuální situaci v pandemii COVID-19 a absenci prezenčních třídních schůzek v loňském roce jsme se rozhodli realizovat letos třídní schůzky v režimu ONLINE. Tato forma realizace má sice úskalí, ale věříme, že i tak povede k oboustranné spokojenosti.

Více podrobností naleznete v příloze PDF.

Děkujeme

GJP
Příloha *.pdf
Autor: Petr Bárta, email: 
06.11.2021 Tisk zprávy

Úspěch na mistrovství Evropy

Ve dnech 22. - 24. 10. 2021 se konalo mistrovství Evropy v twirlingu v chorvatské Poreči. Českou republiku zde reprezentovala také děvčata z naší školy: Veronika a Kateřina Ratimcovy z 2.O, Michaela Ratimcová ze 7.O a Tereza Prskavcová z 2.B. Děvčata zastupují klub Pomněnky Kosmonosy, předvedly úžasné výkony a umístily se v první polovině. Soutěže se účastnilo 11 zemí, kdy taneční twirlingový tým z Kosmonos získal 4. místo.
Příloha *.pdf
Autor: Mgr. Lenka Václavíková , email: 
03.11.2021 Tisk zprávy

Student revue září- říjen 2021

foto

 


Naši milí, stávající i noví čtenáři, doufáme, že vám toto číslo pomůže uvolnit napětí a nastartovat nové čtvrtletí. Vaše redakce Student revue


E-zine ZDEhttps://joom.ag/iffI

Příloha2 *.pdf
Autor: redakce SR, email: 
31.10.2021 Tisk zprávy

Školská rada GJP - volby

foto

Aktualizace:


Odkaz na formulář pro kandidáty voleb do Školské rady.


Odkaz: https://forms.gle/3xM3dF1AsUAXx7mf7


Formuláře bude uzavřen na konci listopadu.


_____________


Vážení rodiče, pomalu doháníme resty, které nám vznikly během distanční výuky v loňském školním roce. Jedním z nich jsou volby členů školské rady, jejíž tříleté funkční období skončilo 30.6.2021.


Žádáme Vás o spolupráci a pomoc.


Více informací naleznete v příloze PDF.


Děkujeme za spolupráci. GJP


Příloha *.pdf
Autor: Petr Bárta, email: 
21.10.2021 Tisk zprávy

Den s Karlem Havlíčkem Borovským

foto
V úterý 19. října strávila třicítka zájemců dopoledne ve společnosti doc. Magdaleny Pokorné z Historického ústavu Akademie věd ČR, dr. Františka Martínka z Ústavu českého jazyka a teorie komunikace Filozofické fakulty Univerzity Karlovy a především Karla Havlíčka Borovského, od jehož narození na konci října uplyne rovných 200 let.
Studenti se nejprve v přednášce seznámili s dobou, v níž Karel Havlíček žil, a s lidmi kolem něho. Ve druhé části programu došlo na Havlíčkovu korespondenci a řadu úkolů, jež bylo třeba vyřešit. Třeba jak se proměňoval český pravopis v 19. století, jak rozluštit zašifrovaný text anebo jak rozpoznat, že údajný Havlíčkův dopis je ve skutečnosti falzum.
Autor: Ladislav Futtera, email: 
22.10.2021 Tisk zprávy