Máte vypnutý JavaScript. Stránka se nemusí zobrazovat správne.

Čmeláci na raftech

foto
„Váha čmelákova těla vzhledem k nosnosti jeho křídel mu činí nemožným, aby létal. On to ale neví, a tak létá,“ je moto Základní školy speciální v Mladé Boleslavi. Tentokrát ale čmelák nemusel jen létat, ale stejně jako před rokem s námi i pádlovat na raftech a překonávat všemožné i nemožné překážky.
Ve středu 31. května 2023 vyrážíme spolu se Základní školou speciální splouvat velmi populární a nenáročný úsek Malá Skála – Dolánky.
Jedná se již o několikátou spolupráci se Základní školou speciální. Ačkoliv bylo v Jizeře málo vody a my jsme raft častěji tlačili, než v něm jeli, tak jsme si celý výlet nadmíru užili. Děti byly šikovné a bezproblémové, tudíž jsme se obešli bez jakýchkoliv komplikací. Za tři měsíce má škola 25. výročí od jejího založení a my se nemůžeme dočkat další akce, které nám bude umožněno být součástí.
Příloha2 *.pdf
Autor:  Johana Komárková, Petra Kutilová, Veronika Bucharová, Beata Chotěborská – studentky 7. O, email: 
11.06.2023 Tisk zprávy

Slavnostní vyřazení maturantů 2023 - 8.O a 4.B

foto

Dnes proběhlo slavnostní vyřazení tříd 8.O a 4.B!


Takto to vypadalo ...


GJP :D

Autor: Petr Bárta, email: 
08.06.2023 Tisk zprávy

Bronz putuje do Mladé Boleslavi

foto

Dne 6. 6. 2023 se v Městském divadle v Děčíně uskutečnilo celorepublikové finále Memoriálu Rosti Čtvrtlíka – Čtvrtlístek 2023. Z naší školy se ho zúčastnili Lukáš Vlček (3. A) v kategorii recitace a Karolína Hošková (5. O) obsadila v nabité konkurenci studentů z gymnázií z celé České republiky neuvěřitelné 3. místo v kategorii dramatizace divadelních textů. Děkujeme soutěžícím za výbornou reprezentaci školy a přejeme jim mnoho úspěchů do dalších let!

Autor: Vladěna Floriánová, email: 
08.06.2023 Tisk zprávy

Vítězství v soutěži České televize

foto
Jak může na GJP začít novinářská kariéra? Třeba vítězstvím v soutěži Reportéři na startu, kterou vyhlásila Česká televize k výročí 70 let televizního vysílání!

Středoškolskou kategorii ovládla reportáž Johany Komárkové, Kláry Kulinové a Matyáše Hašlara o stopách 2. světové války v Mladé Boleslavi.

Úspěch oslaví přímo v České televizi, kde je čeká workshop v redakci zpravodajství a setkání s moderátorem Danielem Stachem.

Vítězné video můžete zhlédnout na webu ČT Edu. Soutěži se 7. června věnoval také pořad Události v regionech na ČT1 – reportáž, ve které naše studentky vystupují, je ve 23. minutě.
Autor: Mgr. Michal Bělka, email: 
07.06.2023 Tisk zprávy

Školní jídelna-oznámení

Školní jídelna oznamuje:
V pátek 30.6.2023 jsou obědy zrušeny.
Strava byla odhlášena!!!
Prosím nepřihlašujte se!

Zdeňka Techlovská
vedoucí školní jídelny
Autor:  Zdeňka Techlovská, email: 
06.06.2023 Tisk zprávy