Máte vypnutý JavaScript. Stránka se nemusí zobrazovat správne.

Posudky maturitních prací 2020

foto
Vážení studenti,

vzhledem k aktuální situaci a Vaší fyzické nepřítomnosti ve škole jsme se rozhodli Vám posudky vedoucího a oponenta Vaší maturitní práce odeslat prostřednictvím mailu. Originální dokumenty si budete moci vyzvednout po obnovení "normálního" stavu a až se osobně dostavíte do školy. Místo a přesný termín bude upřesněn. 

Očekávejte tedy dva maily, které Vám dorazí z adres vedoucího a oponenta Vaší maturitní práce. 

Pokud by Vám email nedorazil do 30.4.2020, napište na barta@pekrgmb.cz a budeme hledat nápravu. 

S pozdravem

Gym Pekaře
Autor: Petr Bárta, email: 
23.04.2020 Tisk zprávy

8L studium - volba volitelných předmětů a cizích jazyků

foto

Vážení rodiče,


vzhledem k tomu, že školní rok se blíží ke konci a přítomnost žáků ve škole pravděpodobně nebude možná, obracíme se na Vás s elektronickou volbou volitelných předmětů a cizích jazyků pro žáky nižších ročníků 8L studia.


Po přihlášení (rodičovský účet) na webové aplikace (naše webové stránky/záložka pro studenty/ webové aplikace – vstup nebo Tento odkaz!) vyplňte prosím anketu pro volbu volitelných předmětů a cizích jazyků odpovídajícího ročníku. Uveďte jeden hlavní předmět a jeden předmět náhradní. V případě, že nebude otevřen hlavní předmět pro malý počet žáků, bude nahrazen předmětem náhradním.


Termín ukončení volby: Út 28.4.2020.


Děkujeme

Autor: PaedDr. Alena Budínová, email: 
22.04.2020 Tisk zprávy

Geologická olympiáda 2020

foto
Dne 15. dubna se konalo krajské kolo geologické olympiády organizované Masarykovou univerzitou. Test se na základě nařízení vlády nesměl konat v Muzeu Českého krasu v Berouně, ale psal se on-line formou. Studenti uplatnili svoje znalosti z mineralogie, petrografie, paleontologie, historické geologie, ložiskové geologie a dalších oborů.
Student Jan Vrána ze 6.O získal druhé místo ve Středočeském kraji.
Honzo, moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy!
Komise Ze
Autor: Mgr. Veronika Klatovská, email: 
16.04.2020 Tisk zprávy

Čtvrtletní klasifikace

foto

V Pá 17.4. 2020 bude rodičům i žákům zveřejněno hodnocení v jednotlivých předmětech za třetí čtvrtletí. Ve výchovných předmětech a v případech, kdy vyučující nemá dostatek podkladů bude místo známky prázdné políčko. Gym Pekaře

Autor: Petr Bárta, email: 
15.04.2020 Tisk zprávy

Prezentiáda

foto
Krajské kolo soutěže Prezentiáda se letos konalo online. Prezentiáda je soutěž v prezentačních dovednostech a je určena pro studenty SŠ. Studenti kvinty Adam Fořt a David Gulaš se nezalekli ani tématu "Jak si (ne)podělat život" ani prezentování online a probojovali se mezi 30 nejlepších z celé republiky. Adam a David stejně jako loni zaujali porotu svým přirozeným projevem a propracovanou prezentací. Kluci postupují do celorepublikového finále, které se bude konat v září.

Gratulujeme!
Autor: Bořkovcová, email: 
14.04.2020 Tisk zprávy