Máte vypnutý JavaScript. Stránka se nemusí zobrazovat správne.

"Výuka na dálku" - G Suite

foto

Vážení rodiče, vážení žáci,


jak dobře víte, v důsledku krizového opatření vlády probíhá aktuální výuka prostřednictvím komunikace na dálku.


Naše škola komunikuje několika různými způsoby, a to e-mailem a dále využíváme prostředí G Suite, v jehož rámci využíváme např. Google učebnu a aplikaci Meet. V rámci aplikace Meet mohou být některé hodiny nahrávány a uloženy pro studenty, kteří se nemohou účastnit výuky online. O této skutečnosti jsou žáci vždy informováni a ikona nahrávání je zobrazena i na monitoru při online hodině v aplikaci Meet. Při vyučování jsou zpracovávány osobní údaje žáků pouze v rozsahu nutném ke správnému technickému nastavení služby, např. IP adresa počítače. Správcem osobních údajů je společnost Google nebo Microsoft. Osobní údaje jsou uloženy na serverech těchto společností a zabezpečeny v souladu s požadavky GDPR. Další informace o zpracování osobních údajů naleznete zde!


V případě dotazů ohledně zpracování osobních údajů se prosím obraťte na našeho pověřence pro ochranu osobních údajů zde: poverenec@holubova.cz.


S přáním pěkného dne


Gym Pekaře

Autor: Petr Bárta, email: 
28.04.2020 Tisk zprávy

Položení květiny na hrob Dr. Josefa Pekaře

fotofoto

Položení květiny na hrob Dr. Josefa Pekaře při příležitosti jeho stopadesátého výročí narození. Hřbitov Jenišovice, duben 2010.


Gym Pekaře

Autor: Vlastimil Volf, email: 
24.04.2020 Tisk zprávy

Posudky maturitních prací 2020

foto
Vážení studenti,

vzhledem k aktuální situaci a Vaší fyzické nepřítomnosti ve škole jsme se rozhodli Vám posudky vedoucího a oponenta Vaší maturitní práce odeslat prostřednictvím mailu. Originální dokumenty si budete moci vyzvednout po obnovení "normálního" stavu a až se osobně dostavíte do školy. Místo a přesný termín bude upřesněn. 

Očekávejte tedy dva maily, které Vám dorazí z adres vedoucího a oponenta Vaší maturitní práce. 

Pokud by Vám email nedorazil do 30.4.2020, napište na barta@pekrgmb.cz a budeme hledat nápravu. 

S pozdravem

Gym Pekaře
Autor: Petr Bárta, email: 
23.04.2020 Tisk zprávy

8L studium - volba volitelných předmětů a cizích jazyků

foto

Vážení rodiče,


vzhledem k tomu, že školní rok se blíží ke konci a přítomnost žáků ve škole pravděpodobně nebude možná, obracíme se na Vás s elektronickou volbou volitelných předmětů a cizích jazyků pro žáky nižších ročníků 8L studia.


Po přihlášení (rodičovský účet) na webové aplikace (naše webové stránky/záložka pro studenty/ webové aplikace – vstup nebo Tento odkaz!) vyplňte prosím anketu pro volbu volitelných předmětů a cizích jazyků odpovídajícího ročníku. Uveďte jeden hlavní předmět a jeden předmět náhradní. V případě, že nebude otevřen hlavní předmět pro malý počet žáků, bude nahrazen předmětem náhradním.


Termín ukončení volby: Út 28.4.2020.


Děkujeme

Autor: PaedDr. Alena Budínová, email: 
22.04.2020 Tisk zprávy

Geologická olympiáda 2020

foto
Dne 15. dubna se konalo krajské kolo geologické olympiády organizované Masarykovou univerzitou. Test se na základě nařízení vlády nesměl konat v Muzeu Českého krasu v Berouně, ale psal se on-line formou. Studenti uplatnili svoje znalosti z mineralogie, petrografie, paleontologie, historické geologie, ložiskové geologie a dalších oborů.
Student Jan Vrána ze 6.O získal druhé místo ve Středočeském kraji.
Honzo, moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy!
Komise Ze
Autor: Mgr. Veronika Klatovská, email: 
16.04.2020 Tisk zprávy